Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem miért keres más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem miért keres más lányban engem?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy ezt csinálja. SzakÍtás után még volt hogy találkoztunk és láttam hogy úgyanúgy hÍvja, ugyanazokra a helyekre hívja, ahol velem volt, oda visszi enni ahol velem volt nyilván van olyan ami elkerülhetetlen nem rólam szól minden, de én picit soknak látom ezt egy bizonyos helyen kávéztunk sokszor reggelente és oda is mindig hívja úgy mint engem, ahogy becézi is ugyanaz viszont engem letiltott. Gondolom, ha szeretne akkor keresne de neki iszonyatosan hiányzik még igy is, belehalok... de sajnos már nem tehetek semmit ha vele akar felejtenim vagy talán már tényleg őt szereti.
2018. okt. 25. 22:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok a kedvenc és bevált helyei, ezek az ő becézései. Mással van és éli az életét. Ne képzelj többet mögé.
2018. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, ha én még nem lennék túl rajtad, pont hogy kerülném azokat a szitukat, ami téged juttat eszembe. Csak egy példa: én sosem voltam szerelmes abba a fiúba, akivel együtt éltem 4 évig, de amikor szakítottunk és először volt nálunk az a srác, akibe szerelmes voltam és beült abba a fotelbe, ahol a volt élettársam szokott ülni, nagyon rossz érzés volt. És én tényleg túl voltam az élettársamon, mégis. Én csak akkor tudnék lazán ugyanazokra a helyekre elmenni, ha abszolút el tudnék vonatkoztatni tőled. De nem vagyok az ő helyében, lehet hogy így akar rád emlékezni, de ez nagy önkínzás lenne a részéről. Az ilyen helyzeteket az ember kerüli. Volt amikor nagyon szerelmes voltam úgy, hogy volt kapcsolatom, csak épp nem a páromba és miután az a szerelem úgy tűnt, hogy elveszett, a párom harcolni kezdett értem, hosszú szünet után elárasztott a gyengédségével, de amikor átölelt, az Ő karjaira vágytam és ha kézen fogva sétáltunk, az Ő kezét akartam érezni és sorolhatnám...A párom ha így folytatta volna, garantáltan elveszít, mert ezt csak egy ideig bírtam, ebből kitörtem volna, mert minden Rá emlékeztetett.
2018. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Valószinűleg, ha szeretne akkor tényleg keresne és nem szakított volna meg velem minden kapcsolatos csak furának tartom, hogy pl a messengerben is velem egy adott szín volt beállítva és azt is átváltotta olyanra,mint ami nekünk volt. Nekem nagyon hiányzik de sajnos ő már nem hisz bennünk, valószinűleg felejteni próbál, nekem is ezt kéne de nálam labdába sem rughat senki :(

2018. okt. 25. 22:33
 4/23 anonim ***** válasza:

Veled szakított, nem a kedvenc kávézójával.

Másrészt, ha valaki a barátnőjét valahogy hívja, utána mást is hívhat úgy.

2018. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Már megint?:DD
2018. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen ezt értem de nem átlagos becézésre gondolok, hogy kicsim vagy drágám


Persze a kávézó az okés csak nekem valahogy az nem annyira menne még hogy pont ugyanazokat a dolgokat csináljam mással mint amit vele

2018. okt. 25. 22:38
 7/23 anonim ***** válasza:
5+ Aranyom, az írigység öregít, sokat kell íáznod, ezért vagy ennyire kiborulva?:D
2018. okt. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
megint???
2018. okt. 25. 22:38
 9/23 anonim ***** válasza:
7+ és ezért másolsz más nőt?:D
2018. okt. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Adj időt ennek a dolognak. Ha csak menekül, nem lesz neki jó senki, akkor se, ha minden héten más lánnyal randizik.

Én már vén róka vagyok, bár sok kapcsolatom nem volt, kétszer megéltem az életemben azt, hogy egy nagy szerelem úgy tűnt, hogy elveszett és 3-4 hónap múlva újra közeledni kezdett a másik. Bár ezek be nem teljesedett szerelmek voltak és utólag úgy látom, hogy az ilyen nagy érzések annyira ijesztőek elsőre, hogy az ember hajlamos elmenekülni előle, aztán amikor rájön, hogy hiába, akkor újra nyit. Én még a naplómba is leírtam a második hasonló szerelemnél, hogy lassan eltelik a 3-4 hónap, és minden annyira hasonlít a 20 évvel ezelőttire, hogy épp itt az ideje, hogy újra közeledni kezdjen. És 4 hónap szünet után egyszercsak jött az üzenet: Haragszol még?

De a ti esetetek olyan szempontból más, hogy megpróbáltátok és nem sikerült. Ilyenkor inkább van az a forgatókönyv, hogy felesleges újra próbálkozni és ezt valószínűleg ő is tudja. Én nem érzem azt, hogy téged akar elfelejteni, mert szerintem akkor inkább mindent kerülne, ami rád emlékeztet. Szóval ebbe ne kapaszkodj! De ha mégis úgy van, akkor valószínű amint rájön, hogy mással nem tud pótolni, keresni fog.

2018. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!