Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek? Szerintem...

Mi a véleményetek? Szerintem ameddig egy fiú nem ismeri saját magát vagyis önmagát, hogy mit akar vagy keres egy lányban, hogy milyen lányt akar addig felesleges valakivel ismerkednie vagyis összejönnie.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 10:32
 1/3 anonim válasza:
Nem felesleges. Úgy talán előbb rájössz,hogy mit is akarsz.
2014. ápr. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem aztán így lesznek hamis elképzelései arról, hogy hogyan is működik egy kapcsolat. Az első kapcsolatban ugyanis mindenki változik valamilyen szinten, ráadásul az idő előrehaladtával is folyamatosan változnak az igényeink, ezért nem célszerű már előre felállítani egy olyan ideál-rendszert, amelyhez való okvetlen ragaszkodás miatt elszállnak az ember mellett a lehetőségek.
2014. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem az első kapcsolathoz elég annyi, ha a srác tudja hogy kölcsönös szeretetre vágyik. Meg persze némi tisztelet sem árt a női nem felé. A többibe majd belejön.

Én is próbáltam tiniként ideologizálni, de annyi elméletem dőlt már meg azóta... :) és nem sajnálom hogy közben voltak barátnőim.

24f

2014. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!