Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Nektek kéne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek kéne egy olyan barátnő, aki légiutas kísérőként dolgozik, így nem tudtok olyan gyakran találkozni? Cserébe nagyon sokat keres

Figyelt kérdés

2018. okt. 14. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
A pénz nem számít barátnő választás alapján. Viszont az, hogy sokat van távol nem zavarna, ha cserébe amikor együtt vagyunk, teljes emberként ott van mellettem, nem a telefonját nyomogatja, reggeltől estig a barátnőivel vásárolgat, beszélget.
2018. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Ne haragudj, de a "nagyon sokat keres" és a kulcsszavak között a "Dubai" egy lapon említve elindította bennem a hányingert, nem tehetek róla :D
2018. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy probléma lenne. A nem olyan gyakran mit jelent? Mennyi időközönként jönnek haza a stewardessek?
2018. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%

Nézd, én alapvetően úgy vagyok a kapcsolatokkal, hogy nem kell állandóan együtt lenni, szóval ha vannak hosszabb szünetek akkor az számomra csak jó, viszont ha együtt vagyunk akkor szeretek adni és kapni is, főként figyelmet, törődést. De minden nap 24/7ben szívem lelkem kitenni.. na azt nem, az nem én vagyok köszönöm szépen.

Szóval igen számomra határozottan az ilyen partner a megfelelő.

2018. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg a reptéren dolgozó pasikat, írtóznak tőletek. Vajon miért is? és miért van olyan híretek, mint ami? az ott dolgozó faszik között, hogy egyetlen egynek nem kellenétek, még egy ócska numerára se?
2018. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
*Kérdezd meg a reptéren dolgozó pasikat, miért írtóznak tőletek.
2018. okt. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
6-7 ne csinálj már úgy mintha a pincérlányokat vagy az irodista lányokat nem kezelnék a munkahelyen dolgozó pasik.. minden ágazatban tucatjával vannak olyan nők akiket rendszeresen dugnak a férfi alkalmazottak. ne legyél már álszent:)
2018. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Inkább egy élet otthol, mint egy boldogtalan kapcsolat. A pénz nem számít.
2018. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Köszönöm, nekem nem kéne. A stewardesseknek finoman szólva sincs jó hírük. Gondolom nem alaptalanul. Nekem elég egy nő, de az legyen hűséges és ne legyen állandóan távol. Köszöntem.
2018. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!