Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy elképesztően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy elképesztően gyönyörű csajba, és most nem tudok nyugodni addig, amíg nem lesz az enyém, de mindenhogyan. Több lenn. Azon kívül hogy elmondom ezt neki és elhívom, milyen módszer van, ami több garanciát ad a sikerre?

Figyelt kérdés
Azt akarom, hogy meg akarjon csókolni engem, és én megcsókolhassam, akarom szexuálisan, és azt akarom, hogy a barátnőm legyen. Nagyon akarom, nem nyugszom, amíg ezt mind nem érem el.
2018. okt. 27. 00:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
😂😂😂
2018. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Garancia nincs semmire ami él és mozog. Szabad akaratából kell megszeretni. Szép és jó h így rajongsz érte de ha nem lépsz a tettek mezejére nem lesz semmi. Ha meg mégse jön össze akkor se áll meg az élet.
2018. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
birtokló kapcsolatot akarsz? 😂
2018. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Az "enyém mindenhogyan" anált jelent?
2018. okt. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Nincs ra garancia.

Ha nem tetszel neki akkor fejre is allhatsz, akkor se fog veled jarni.

En regen nagyon sok lannynal probalkoztam. volt olyan aki nagyon tetszett es tobbszor is hivtam hogy talalkozzunk de sose ert ra. Na persze... nem is akart raerni.


Mikor a felesegemmel megismerkedtem akkor nem kellett konyorognom neki hogy talalkozzunk, jojjon el velem valahova, stb.

Igaz hogy eleg kalandos volt a megismerkedesunk.

2018. okt. 27. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem szerelem, ez csak vágy.
2018. okt. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Hogy tudsz beleszeretni valakibe, akivel még két szót nem váltottál?:D
2018. okt. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
elég neki a csinos pofika, na.
2018. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez elég erőszakosan hangzik. Hagyd békén.
2018. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Anyád biztos elkényeztetett gyerek korodban. Annyira biztos nem jó nő, mármint az ízlésünk merően eltérhet.

A jó módszer rá, hogy elhívod randira, de a legjobb ha kivered amennyiben kangörcsöt kaptál. Nehogy elsüljön a farkad vagy agyvérzést kapj, ha meglátsz egy "jó nőt".

Nincs semmire garancia. Ha az elutasítás ellenére még zaklatod is, akkor a rabtársaid akarnak majd téged szexuálisan. :D

2018. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!