Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha összejönnétek egy gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek egy gyönyörű nővel, aki minden nap veszekszik valamiért mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha van alapja is a veszekedéseknek, de sokszor nincs. A nő eddig álmaim nőjének tűnt. Egyébként minden tökéletes lenne, nagy a szerelem.

2018. okt. 1. 23:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha értelmetlen kis dolgon is felkapja a vizet az nem tesz jót egyik félnek sem. Tehát el kéne vele beszélgetni hogy ez nem okés. Így is van olyan veszekedés aminek alapja van nem kell még pitiáner dolgokon is fesztiválozi.. nem tesz jót. Legyen nyugalom és béke amíg csak lehet. 🙂
2018. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus példája annak, hogy elég jól kinézni, akkor a szar belső is el van nézve.
2018. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Adsz rá neki okot, hogy veszekedjen veled? A normális nők általában csak akkor szokták ezt tenni, ha valami szart csináltok.
2018. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%

Egy idő után minden kapcsolatot megszakítanék vele. Tavaly nem tettem egy ilyen szituban, és más emberré tett. Még cinikusabb, még bizalmatlanabb, még gyanakvóbb lettem, aki még kevésbé tudja elengedni magát, és olyanokat éltem át amit soha nem akartam.


Sajnos egyre gyakoribb a kívül szép, belül rohadó ember a világban. Ez a nárcisztikus magamutogató kultúra hozadéka.

2018. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer nálam is bepróbálkozott ezzel a stílussal a párom.

Világosan és higgadtan elmondtam neki hogy velem így nem beszélhet, ha még egyszer előfordul szépen összepakol és elmegy. Szerelem ide vagy oda.

2018. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Elhajtanám... Exem is ilyen volt, ok nélkül veszekedett sokszor, de még ha én mondtam valamit, vagy kérdeztem, abban a tipikus felhördülős hangnemben válaszolt. Ilyen volt a természete, azt pedig megváltoztatni nem lehet. Ezért is lett belőle ex.
2018. okt. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%

Amit ilyen helyzetben szoktam.


Úgy érvelnék, hogy a veszekedő fél hülyének érezze magát azért, mert a probléma, és konfliktuskezelési életstratégiája kimerül a hisztériában.


Ez hatni szokott, mert ritka az ha valaki hülyének akar látszani.

2018. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Előszöris beszélnék a lánnyal, hogy mi a baja, mert valószínű, hogy valami van a háttérben. Barátnőm is viselkedett ugyanígy és kiderült, hogy azért volt ilyen mert halálra szekálták a melóban. Felmondott, összeszedte magát és azóta minden rendben. Javaslom, hogy bármi probléma van, kezdjétek a megbeszéléssel, ne pedig az itteni "kidobom mint macskát..." tanácsokat kövesd.
2018. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Egy okból szokott egy nő ennyire hisztis lenni. Ha nincs kielégítve rendesen.
2018. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit vulgáris leszek, de este még egy igazán jót szeretkeznék vele aztán reggel magára hagynám a gondolataival.

Nem veszekednék, nem balhéznék vele, csak szimplán elhagynám de egy jó emlék kíséretében.

2018. okt. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!