Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet egy ember mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ember mellett kibírni ilyen hosszú ideig?

Figyelt kérdés
Hogy tud egy ember 10-15-20 vagy még több ideig egy emberrel lenni? Milyen gyakran szexelnek ennyi idejű kapcsolat során? A kapcsolat fő összetartója a gyerek?

2018. okt. 27. 20:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg szüleidet, ha még élnek és együtt vannak.

A kapcsolat fő összetartó ereje pedig nem a gyerek. Mit ér a gyerek, ha a két szülő öli egymást és nem tudnak meglenni együtt egy fedél alatt? Milyen példát és mintát lát ekkor a gyerek?


Egy jó párkapcsolat alapja a szeretet, az őszinteség, hűség, kompromisszum, kommunikáció bármiről és bármikor, minden egyes nap tenni kell azért, hogy a kapcsolat működőképes legyen, tisztelet, segítőkészség, nem akarjuk a másikat a saját képünkre változtatni, nincs önzés és egó, a problémákat közösen kulturált felnőtt ember módjára oldják meg, kitartani egymás mellett jóban és rosszban, egészségben és betegségben, szegénységben és gazdagságban.

2018. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Jelenleg bennem is hasonló kérdések vetődnek fel. Nemrég kerültem ki egy 7 éves kapcsolatból, és azt érzem, így is túl sok időt pazaroltunk egymásra.
2018. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd az íreket. Ők mondhatni szakértők ebben.
2018. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
40 éve élnek együtt a szüleim.Kerdeztem, hogy bírják azt mondják meg kell találni a megfelelő társat🤔
2018. okt. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Mi 10 éve vagyunk házasok. Nem a gyerekek tartanak minket össze, hanem a szeretet és a tisztelet. A férjem a legjobb barátom, a társam, a szövetségesem, a cinkosom és a szeretőm is egy személyben. Mindenem. 😊 Sosem merűlt fel a válás gondolata, szeretjük egymást és együtt akarunk lenni, ha bármi kezdene ellaposodni, akkor gyorsan észbe kapunk és teszünk érte, hogy újra jó legyen. Bátran ki merem jelenteni, hogy szerelmesebb vagyok most, mint a kapcsolatunj elején.
2018. okt. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok,irigyellek titeket.Egyebkent akik ilyen hosszú ideje együtt vannak ,azoknak ez az első kapcsolatuk? (mert szerintem akkor nagyobb eséllyel vannak együtt...)
2018. okt. 28. 07:00
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem (aki írta, hogy a 7 éves kapcsolata nemrég ért véget) nem az első kapcsolatom volt, volt előtte egy 3 éves, egy 1 éves, és néhány pár hónapos. Évekig mi is nagyon szerelmesek voltunk, de mégsem illettünk össze.
2018. okt. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
51%
Sehogy, azért nem is maradnak az emberek hosszú ideig együtt.
2018. nov. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Bocsi, de 7 évet hogy tudtatok együtt lenni, ha nem illettetek össze?
2018. nov. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
16 éve vagyunk együtt, és ha tehetjük, naponta szexelünk. Vannak napok, amikor kicsit intenzívebbek vagyunk, és 4 is összejön (fiatalon ment a 7 is, de sajna öregszünk :D), de van olyan is, hogy 1-2 nap kimarad, mert valami olyan közös progit csinálunk, ami elveszi az energiát. Nincs közös gyerek, a szerelem tart össze minket. Imádom a gondolatait, imádom megosztani vele az enyémeket, és imádom, hogy mindent kicsit más szemmel lát, így mindig érdekes vele lenni, de az alapvető értékekről egyezik a véleményünk. Én azokat nem értem, akik cserélgetik a párjukat, nekem kín lenne az állandó ismerkedés, a kezdeti bénázós szex. Sokkal jobb az állandó, régóta ismert, szeretett, megbízható partnerrel a változatosság, sokkal mélyebb kapcsolat alakul ki, és a szex is überelhetetlen. Én már nem tudnám beérni olyan felszínes vacak kapcsolattal, ami a legtöbb itteni embernek van. És baromság, hogy elmúlik a szerelem, vagy a kémia x év után, hisz nálunk is egyre erősebb. Az ilyen kapcsolatban egyre mélyülnek az érzések, és egyre profibb a szex. :)
2018. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!