Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lakótárssal összejönni? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótárssal összejönni? Mit gondoltok az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Nemsokára beköltözöm egy kétszobás lakás egyik szobájába nőként, egy férfi lakótárssal. Eddig nem ismertük egymást, egy hirdetésre jelentkeztem. A lakás, a szoba tetszett, megbeszéltük hogy beköltözök amint lehet. Azóta már kétszer voltam nála, mindenféle ürüggyel, lakással kapcsolatos megbeszélnivaló miatt áthívott. De minden alkalomból több órás beszélgetés, iszogatás, szóban flörtölés lett. Most nem tudom mit tegyek, beköltözzek e így egyáltalán, vagy ez így csak problémákat fog szülni úgyis.
2018. okt. 27. 21:25
 1/6 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
44%
Egyedülálló vagy? Gondolom igen. Együtt fogsz lakni egy számodra rokonszenves hapsival, akivel néha/gyakran szexelni is fogtok. A döntés a te kezedben. Szeretnél vele szexelni, vagy sem? Külsőre begerjeszt legalább annyira, hogy ágynak feküdjetek egymás társaságában?
2018. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Ha nem tetszik keresel másikat. De miért kell ennyire negatívan látni? Lehet évekig, vagy tovább tartó kapcsolat alakul belőle.
2018. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Azt tedd mérlegre, hogy ahol élsz, milyen könnyű albit szerezni, és a mostani milyen árban van a többihez képest. Belekalkulálva azt, hogy ha rosszul sül el a dolog, akkor költözni fogsz, mivel exszel élni nagyon problémás, és hát ő volt ott előbb.
2018. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek olyat, aki a főbérlőjéhez ment feleségül később. Szóval működhet a dolog. Kapcsolat esetén tervezed, hogy nem fizetsz a szobáért? Mindenképpen egyezzetek meg a pénzügyeket illetőleg, mert ez most nem szokványos helyzet.
2018. okt. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Most mi a gond? Ha nem bánod, hogy több is lesz a lakótársnál, akkor nincs min pörögni, ha igen, akkor lemondod és másik helyet keresel.
2018. okt. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgalmas dolog, annak hangzik. Fiatal is vagy gondolom, szóval mikor kéne ilyet csinálni, ha nem most? 🙂


Ha mégsem jöttök ki, vagy van más dolog, akkor még simán kiköltöthetsz, pont ugyanúgy, mint ahogy most beköltöznél.

2018. okt. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!