Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okos döntés összejönni lakótár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okos döntés összejönni lakótárssal?

Figyelt kérdés
Most(1 hete)költöztem új albérletbe, és nagyon tetszik az egyik lakótársam(ő fiú, én lány vagyok, még egy fiúval, és lánnyal lakunk együtt)Annyira jól megértjük egymást én így érzem(sok órákon át tartó beszélgetés, ilyesmik)érdemes lenne belekezdeni Vele egy kapcsolatba?Van rá esély, hogy ő is hasonlóképp érez, vagy csak pusztán udvarias?
2009. jan. 20. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
AZT HOGY Ő IS HASONLO KÉPPEN ÉREZ-E,AZT NEKED KELL TAPASZTALNOD.DE HA BIZONYTALAN VAGY,MIVEL ÍRTAD HOGY JÓKAT BESZÉLGETEK 1-SZER EMLITSD MEG NEKI HOGY MI A VÉLEMÉNYE AZ ILYEN FAJTA KAPCSOLATROL.DE CSAK FINOMAN.A VÁLASZA LESZ A KÉRDÉSEDRE A VÁLASZOD, :)
2009. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért ne lehetne vele összejönni? Ha jól megvagytok, akkor hajrá! Ti érzitek.
2009. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hat, ha tetszik neked es ugy erzed, lehet koztetek valami, akkor kezdemenyezz. De elobb tudd meg, hogy nem e csak baratkent kedvel, mert ha megtudja, tetszik neked, akkor lehet, hogy tonkre megy a baratsag es a lakotarsi kapcsolat is. Sok sikert.
2009. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
Hogyne... Háznál van, ki sem kell mozdulnod miatta.
2009. jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Meg lehet végülis próbálni.. ha szétmentek, valamelyikőtök max keres egy másik albérletet.

engen csak az zavarna, hogy mások is velünk laknak úgy, hogy mi együtt vagyunk.. kissé oda az intimitás.

a másik, meg hogy gondolj bele, ez már tulajdonképpen együttélés a kapcsolat kezdetétől fogva. félő, hogy gyorsan egymás idegeire mentek. na de nem vészmadárkodok.

sok sikert!

2009. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Házinyúlra nem lövünk, ez alapszabály. Hidd el jobb ha nem jöttök össze.
2009. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

ha mar itt tartunk akkor meg 1 aranyszabaly: Lakva ismeri meg az ember a masikat. (Ez 100%.!!!)


xxx

2009. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

most vizsgaidőszak van, lehet ezért "őrültem" meg:)

majd meglátjuk, hogy mit érzek/nem érzek mondjuk vizsgák után:) de tallonba jó lesz, hátha megtalálom a szingli lét örömeit, amit ugye eddig nem igazán sikerült...aki tudja, leírhatja:D

2009. jan. 20. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Eltelt másfél év, ezért kérdezem, hogy összejöttetek?:D
2010. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
neeeem, a végén meggondoltuk a dolgot(pontosabban átbeszéltük, ő is gondolt rá(!):), és maradtunk barátok:)) nekem azóta új kapcsolatom lett, mondjuk már valószínűleg vége lesz, ő meg hazaköltözött, és még mindig szingli:)
2010. szept. 28. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!