Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz bele gondolni hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz bele gondolni hogy sose lesz az embernek párkapcsolata, Nekem még egy kapcsolatom sem volt 22 évesen és úgy beletörődtem már nem is akarok de magányos vagyok, tippek miket lehet ebbe a helyzetbe tenni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 14. 11:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélgetni önmagaddal arról, hogy


1, milyen lehetőségeid vannak az adott helyzetben, mindent, de tényleg MINDENT számbavéve, amolyan brainstorming-jelleggel,

2, végigvenni azt, hogy te magad mit tudsz tenni azért, hogy ezt a helyzetet előmozdítsd,

3, úgy optimistának lenni, hogy ezért nem vársz semmit cserébe sem az élettől, sem konkrét emberektől.


Kb. ennyi.

2018. júl. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
pfff esélytelen Totálisan fárasztónak hangzik .. Én maga a megtestesült -Vagyok .. Ha pl 2 lehetőség van akkor biztos a roszba nyulok bele... ...
2018. júl. 14. 11:40
 3/26 A kérdező kommentje:
Átkozott egy gec...i élet ez .. Unom ... Egyszerüen várom a végét nem toom mért de nem tetszik az élet :D
2018. júl. 14. 11:40
 4/26 anonim ***** válasza:
Vagyis ha bármihez erőfeszítést kell megtenned, akár szellemit is, akkor inkább lemondasz róla.
2018. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nem mindig de legtöbször , Nem tudom miért van igy de egyszerüen, Arra nincs kedvem néha hogy emberekkel beszéljekv vagy emberek közé menjek .. olykor meg fosom a szot meg mindenki mosolyog .. :D Nem értem még most se magam ..
2018. júl. 14. 11:43
 6/26 anonim ***** válasza:
Aha, és mondd csak, te gondoskodsz saját magadról? Vagy mindent csak alád raknak mások?
2018. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Épp ez azz 14 éves korom óta mindenért magam dolgoztam meg. Már 2* megjartam németet .. Kocsim van melózok jelenleg is de még se vagyok boldog Töbre vágyom És nem tudom egyszerüen mi az *-
2018. júl. 14. 11:46
 8/26 anonim ***** válasza:
És gürizésen kívül nincs más az életedben?
2018. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
A kérdésem arra vonatkozott, hogy TEVÉKENYSÉG nincs-e más az életedben a gürizésen kívül.
2018. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Hát nincs .. 300 órát melózok némely hónapba, Itthon vagyok zenét hallgatok stb nem járok el sehova , Abba meg már beleuntam hogy kocsikázni is, vagy kirándulni is egyedül megyek mindenhova--
2018. júl. 14. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!