Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha tetszik nektek egy nő, de van párkapcsolata, akkor is kimutatjátok érzéseiteket? Beszéltek róla neki?

Figyelt kérdés

Mert lehet amúgy hogy rossz kapcsolatban él és majd belátása szerint dönt.


L


2018. júl. 15. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ha megtudom, hogy foglalt, akkor részemről megállj. Max. akkor fogok próbálkozni, ha tudom, hogy a másik kapcsolatát már lezárta és kész arra, hogy ismerkedjen.
2018. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Soha nem voltam híve annak, hogy beleszóljak más kapcsolatába. Ebből nem lehet jól kijönni és nagy valószínűséggel még akkor is én lennék a szemét, ha amúgy "Mert lehet amúgy hogy rossz kapcsolatban él".
2018. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nem egy tini vagyok és nem is 20-onéves, és ha nincs senkim, és úgy látom, hogy ő hajlik rá, akkor egy próbát megér. Én nem veszíthetek semmit.
2018. júl. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
68%
Nem szokásom foglalt nőre mászni.
2018. júl. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem, és nem is kezdem el mosni az agyát azzal, hogy hagyja ott a rossz kapcsolatot. Ha magától nem képes meghozni ezt a döntést, akkor nem nekem való.
2018. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem szoktam érzéseket táplálni pusztán külső vonzalom után.
2018. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni nem beszélek de kimutatom hogy nem közömbös számomra.
2018. júl. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én benne voltam egy hasonló szituban, de a nőnek fogalma sincs róla, hogy én többet szerettem volna. Viszont ő csak szimpatikusnak tartott. Végül semmi nem lett az egészből. 39/F
2018. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!