Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy férfi, de vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy férfi, de vannak akadályok. Mit tanácsoltok? Több lenn.

Figyelt kérdés

Az akadályok:

- nem hiszem, hogy próbálkozna nálam, mivel az apám az összekötő kapocs köztünk. És akkor a haverja lányánál aligha próbálkozna szerintem (apám meg ő nem egy korosztály)

- benne vagyok egy távkapcsoltban, amiről alighanem tud, mert apám elég sokat beszél meg pletykál

- semmi jelét nem adom, hogy tetszik nekem. És nem is fogom adni, mert nem vagyok ilyen rámenős


Na, hát ez van. Pedig nagyon vonz, még szexuálisan sem undorodok tőle, ami nagy szó. Én se vagyok rossz nő egyébként, azt nem tudom, tetszek-e neki, de végülis elképzelhető, mert nem lehetetlen.


2018. nov. 2. 12:05
 1/8 A kérdező kommentje:

A távkapcsolatot azért írom, mert tuti amiatt se próbálkozna.

Amúgy meg sajnos sokat vagyok előtte ronda ruhában...

2018. nov. 2. 12:08
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
1: Döntsd el, hogy mit akarsz! 2: "még szexuálisan sem undorodok tőle, ami nagy szó" Kicsit gondolkodj el, hogy kell-e neked egyáltalán pár?
2018. nov. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért kell másik faszba beleülni, ha valakivel már kapcsolatban vagy???


Undorító az ilyen viselkedés!

Zárd le az elsőt aztán vágyakozhatsz más után!

2018. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

1. Döntsd el, ki kell.

2. Ha az új pasas, akkor szakíts a régivel.

3. EZEK UTÁN éreztesd a férfivel, hogy kedveled és tetszik. (Mosolyogj rá, flörtölhetsz is finoman, stb.)

2018. nov. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Zárd le a jelenlegi kapcsolatodat, várj 6 hónapot legalább(mint minden ép lelkű ember, ha szakít), aztán flörtölj a palival.


Minden más katasztrófához vezet, most szólok. Két rúd között ugrálni általában azt eredményezi, hogy a jelenlegi kan és az új kihívó is megundorodik tőled. Szóval csak következetesen.

2018. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%
Csak a szokásos nyakatekert női logika...
2018. nov. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Egyetértek az előttem szólókkal abban, hogy ha közeledni szeretnél felé, akkor először zárd le a régi kapcsolatot.

Ezután szerintem arra kéne rávilágíts, hogy ne a haverja lányaként lásson, hanem nőként.

Azok alapján amiket írtál, azt tudom elképzelni, hogy otthon/az apukádnál szoktál lenni otthonos, kényelmes ruhákban (mint mindenki más általában ha nem megy valahova), néha beugrik és akkor találkoztok. Ebből, illetve saját tapasztalataimból kiindulva, igyekeznék mondjuk nem melegítőnadrágokat és bő felsőket hordani otthon, hanem mondjuk cicanadrágot (farmer az fura lenne szerintem, én itthonra sosem veszek) és talán "szebb" felsőket, amik akár az alakodat is kiemelik (ha jól érzed magad bennük). Ezt a saját itthoni öltözködésem/ha jön hozzánk valaki tapasztalat alapján gondolom, ha nálad nem ez a szituáció, akkor bocsánat.

Emellett ha van rá lehetőséged, bekapcsolódhatnál a beszélgetésükbe. Mivel nem vagy rámanős, nyilván nem ajánlom, hogy mindenáron ülj oda és csak azért is beszélgess vele, de ha esetleg hallod, hogy olyasmiről van szó ami téged is érdekel/jártas vagy benne akkor nyugodtan csatlakozz.

2018. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szten tudja hogy egy tàvkapcsolatban vagy attol nem veszi lazán a dolgokat .nem próbálkozik mert azt hiszi hogy komoly kapcsolatban vagy nem adsz jelet.Ennyi.Am sztem sincs értelme a dolognak mert lehet hogy megbànnàd ha lefeküdnèl vele ràjönnèl hogy mèg attol a másik pasit szereted .Zárd le ha ugy érzed a kapcsolatodat aztàn ha ugy èrzed akkor nyomulj ra.
2018. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!