Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mi tévő legyek. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a párommal, lassan egy éve, hogy megismertem egy másik férfit. Semmi nem volt ezzel a másik férfival, csak beszélgettünk.

Soha nem tudnám megcsalni a páromat, tényleg nagyon szeretem Őt. Nem tudom miért, de vonzódom a másik pasihoz is. Ahogy egyre jobban megismertem, egyre inkább kedvelem. Sokszor gondolok rá, egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, pedig próbálom.

Konkrétan tudom mik a szándékai, ezért már többször kértem, hogy inkább ne keressük egymást, mert nem akarom, hogy a jelenlegi kapcsolatom tönkremenjen.

De nem bírjuk ki, hogy ne beszéljünk, ne találkozzunk...


Tudom, el kéne felejtenem, de nem megy...


Szerintetek mit kéne tennem? Szívesen várom a hasznos tanácsokat.



2016. júl. 3. 17:50
 1/4 Költőnő? ***** válasza:
Ha nem akartál semmit ettől a sráctól és nem akarnád megcsalni a fickód; nem hagynál kiskapukat. Ergo nagyon is akarod te ezt, bmit is írj.
2016. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csazlakozom az első válaszolhoz!


Ha tényleg szereted, és nem akarod megcsalni a párodat, akkor nagyon is jól tudod, hogy mit kéne tenned...

2016. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, de nem tudom a másik pasit elfelejteni...

Eddig sem csaltam meg, ezek után sem fogom.

2016. júl. 3. 19:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ne felejtsd el, nyugodtan találkozz, beszélj vele továbbra is. Mégis milyen választ vársz?
2016. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!