Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen férfiba tud egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfiba tud egy felnőtt nő (30 fölött) szerelmes lenni? Milyen belső, külső tulajdonságok a vonzóak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez most egy meglehetősen furcsa kérdés, de vannak bennem sztereotípiák, amiket szeretnék a fejemből kitörölni.

Most a nők véleményét várom, hogy kikerekedjen belőle egy kép.


2018. nov. 2. 13:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Legyen vonzó.Ennyi


Tudjak vele beszélgetni, udvarias legyen, hú annyi mindent tudnék mondani, de akkor engem itt megköveznének :)


34N

2018. nov. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Olyan, akiben meg lehet bízni, aki gyereket szeretne, akivel őszintén lehet kommunikálni, aki felelősségteljes.
2018. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vonzó, értelmes, művelt, szerény, életrevaló és lelkes.
2018. nov. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Üdv! Vonzó, intelligens, kedves, nem nagyképű 35 éves pali vagyok és mégsem tud egy nő sem belémszeretni, pedig lényegesen több a pozitív erényem, mint a negatív. Ne innen várj megvilágosodást, mert itt csak sablondumák vannak!
2018. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%

Csak engem akarjon. Ne egy opcio legyek a szamara vagy mert nem akadt neki mas, hanem ENGEM akarjon. Mindenestul, a testem, a lelkem, a kis hulyesegeimet.


Amugy ertelmes legyen, erdeklodjon minden irant, NE nezzen tv-t, szeresse a zenet es talan jatszon is egy hangszeren=legyen erdekes szamomra.


Legyen sotet a humora, hasonlo, mint az enyem, NEM PC!


Tisztelni tudjam, felnezzek ra, legyen onbizalma, legyen nalam intelligensebb es NE TEGYEN MEG MINDENT NEKEM, csak azert mert kerem. Vagyis ne menjen le pincsikutyaba, csak, hogy legyen p#nci.


Ne akarjon gyereket, hazassagot, kozos jelzalogkolcsont.


Es szexualisan izgato legyen, hogy ha csak arra gondolok, hogy elkap es jol megdonget, mar akkor varjam a talalkozasunkat. (koszonom nem kellenek ajanlatok levelben!)


Ilyesmik. De meg akkoris kerdeses a dolog. De ez nem a ferfiak hibaja, en talan meg sose voltam igazan szerelmes.

32N

2018. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
#5, nem csodálom hogy még nem voltál szerelmes.
2018. nov. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Az itt felsorolt dolgok jók, nem sablon dumák, mint ahogyan az egyik hozzászóló állítja. DE! Azt azért figyelembe kell venni, hogy a vonzó volt mindenkinek az (egyik) legfontosabb tulajdonság. Nos, nem mindenkinek vonzó ugyanaz a személy. Ezért nincs értelme tulajdonságokat gyűjteni. Ugyanis a számomra fontos értékek: intelligencia, humor, kedvesség, férfiasság, őszinteség akkor válnak társkeresési értékké, ha vonzódom az illetőhöz. Ha nem, akkor csak barát lehet ezekkel a paraméterekkel. És ezt nem érti meg sok férfi.
2018. nov. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

#6 en irtam az 5-s valaszt. Kivancsi lennek melyik resze volt tul sok neked?

Az, hogy fel szeretnek nezni ra vagy hogy szexualisan vonzo legyen szamomra?


En mar tul vagyok egy hazassagon, szoval koszonom de megegyszer nem kovetem el azt a hibat, hogy olyan ferfival legyek akit nem fogadok el 100%. Ha mar "jo fej, csak..." akkor hagyom, mar csak miatta is, hogy mindkettonknek legyen eselye olyat talalni aki ugy szeret, ahogy vagy.

2018. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8, nem volt sok amit írtál, de első olvasatra az jött le hogy te egy hedonista önző nő vagy érzések nélkül. A hozzád hasonló nők csak a saját érdekeiket nézik. Volt szerencsém olyan nőhöz mint te, ugyanilyen nézettel. 7 évet vett el az életemből és még meg is csalt. Én hülye még talán most is odavagyok érte....
2018. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kivancsi vagyok, hogy mibol szurted le, hogy egy hedonista, onzo no vagyok?

Par mondat alapjan!

2018. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!