Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt korban már nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban már nem lesz az ember szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy férfi olyan jól eltudok vele beszélgetni mint még soha egy férfival sem, nagyon jól megértjük egymást. Külsőleg is tetszik, amikor a szemembe néz szikrákat szór a szemével. Sokat vagyunk kettesben is.

Minden jó mégse vagyok szerelmes, pedig ha belé nem akkor senkibe se leszek.


2018. máj. 29. 16:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
Dehogynem, csak máshogyan. A múltbéli csalódások miatt a kelleténél több racionalitás vegyül bele, ezért már nem annyira elsöprő, mint a tinédzserkori első. Amit a felnőttek átélnek, az már észérvekre épülő szerelem.
2018. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, szerintem siman, csak tenyleg nem olyan, mint a legelso, de szerintem a felnottkori szerelem sokkal jobb.
2018. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
De, bármikor lehetsz olyan szerelmes, mint 16 évesen.
2018. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy nem lesz, csak te most nem vagy az. Olyant meg ne mondj, hogy senkibe nem leszel, mert nem döntés kérdése.
2018. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ezt hívják barátságnak.

Logikusan végig gondolod, mi a jó vele, na ez az, ami nem szerelem. Ész érvekkel nem lehet szeretni.

2018. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
0%

Személyiségtől függ szerintem. Aki felnőtt korában sokkal racionálisabb lett, annak az ilyen érzések sokkal kevésbé intenzívek. Én is ilyen vagyok. Nem tudok egy pillanatot sem tökéletesen élvezni, minden hátráltató körülményt kizárni. Ha már úgy érzem minden jó, akkor már azon agyalok milyen lesz majd, ha együtt lakunk...


Vannak azonban sokan, akik meg tudják élni a pillanatokat. Nem aggódnak semmin, kizárnak mindent... Ők lehetséges hogy ugyan olyan szerelmesek tudnak lenni mint kamaszkorban.

2018. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
62%
Dehogynem! Ajjaj...Most 40+ évesen szerelmesebb vagyok mint valaha. Mélyebben érzem, mint eddig bármelyiket.Ez valahogy más most.
2018. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
48%
28 éves koromban voltam utoljára szerelmes. Azaz 6 éve. Nem szándékozok többé beleesni senkibe, s meglátásom szerint szerelem nélkül sokkal racionálisabb módon tartható fenn egy párkapcsolat. (Értsd: szerelemből nem mész bele 20 milliós hitelbe, nem szórod a pénzt felesleges kacatokra, úgymint színarany nyaklánc, ékkő, nem vállalsz be olyat, amit józanésszel sosem tennél, nem leszel részrehajló stb.) Szóval ez csak elhatározás kérdése. A szerelemnél trágyább dolog a világon nincs.
2018. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
25%
Ez nem korfüggő. Bármely életkorban bele lehet zúgni valakibe. Sajnos.
2018. máj. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
76%

Amikor megismertem a ferjem, en is hianyoltam a szerelem erzest, amit meg tini korokban ereztem, betudtam annak hogy felnottem es mar ez a fajta szeretet van ami amugy nagyon eros volt.

Teltek az evek majd elvaltunk, utana megismertem egy ferfit akinel pont azt ereztem amirol azt hittem hogy tobbet nem fogom. Szerelmet, eszbono, mindent elsopro, bolondos szerelmet. Ma mar tudom hogy kortol fuggetlenul lehet orulten szeretni, csak a megfelelo partner kell hozza:)

2018. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!