Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a pszichológu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a pszichológusba mit tegyek? Már nagyon hiányzik.24N

Figyelt kérdés
Depressziós voltam de már meggyógyultam. Mindig alig vártam hogy menjek és beszélgessünk. Nekem nagyon tetszik, szeretem.
2018. nov. 3. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen tipikus eset.

De nem a személyébe zúgtál bele, hanem abba, hogy segített neked.

Tedd szépen rendbe ezt a plátói fellángolást magadban.

2018. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

ez nem szerelem, rengeteg “gyógyult” lelkibeteg érez abnormàlis kötödest ahhoz az emberhez, akivel az elsö normalis emberi kapcsolata volt.


Idö és “kiszeretsz” belöle.

2018. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
(két külön 79%os kommentelt)
2018. nov. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gyakori. Majd elmulik.
2018. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amiért felkerested, azt megoldotta: kihúzott a depresszióból. Örülj, hogy jelenleg nincs újabb ok, hogy felkeresd. Egyébként pszichológushoz olyanok is szoktak járni, akiknek nincs semmilyen problémájuk, viszont van pénzük egy afféle "életviteli menedzserre". Viszont ha újra járni akarsz hozzá, csak hogy a közelében legyél, akkor jobb, ha tudod, hogy nem csak a titoktartás köti, de nem bonyolódhat kapcsolatba a páciensével (legalábbis elvben). Ha mégis el akarod csábítani, hívd fel és beszélj meg vele valami közös programot. Valószínűleg nemet fog mondani (főleg, ha van felesége). :)
2018. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hátha ő is így érez (1% esély).


Ha meg nemet mond, akkor jobb is, hogy kiderült. Tovább tudsz lépni végre 🙂


Viszonzatlan érzelmek a legrosszabbak. Nem éri meg benneragadni. Legyél túl rajta mielőbb!


26f

2018. nov. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit nem hamarkodd el a dolgot mert könnyen lehet hogy csak egy pillanatnyi vagy időszakos fellángolás.Ha hónapok múltán is hiányzik sokat gondolsz ra ugy èrhed hogy ő az igazi akkor keresd meg vallj színt .De mondom ilyen nekem is volt hogy egy pasi kiràngatott a lehangolt sablonból szakítás után mondjuk ő nem pszichológus de idővel rájöttem hogy nem érzek iránta többet mint egy baràtnàl kedves aranyos de ennyi.
2018. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lehangolt àllapotombol"
2018. nov. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!