Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretlek de már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RoseeS kérdése:

Szeretlek de már nem vagyok szerelmes! Ezek után van értelme egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nektek mi a tapasztalatotok
2018. okt. 25. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Ha gyerek van, mindenképpen van értelme. De nem csak gyerek függhet egy párkapcsolattól.

Ha nincsen semmi komolyabb áldozata a dolognak, szerintem ilyenkor legjobb elengedni egymást, mert aki nem szerelmes, az majd az lesz, csak másba és abból sok boldogság már nem származik. Olyan is van, amikor csak egy hullámvölgyben vannak és a szerelem visszatér, de ezt azért általában az ember érzi magával kapcsolatban, hogy csak jegelve vannak az érzelmek vagy nem jönnek vissza soha többé.

2018. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt.
2018. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Ez most komoly kérdés? :D Elvileg ez úgy működik, hogy szerelmes lesz az ember (ez a rózsaszín köd állapota) aztán a kapcsolat során a szerelemre szépen fokozatosan ráépül a szeretet, tisztelet, bizalom, odaadás. Mert a szerelem bizony elmúlik egy idő után, aztán a helyén már csak szeretet marad, de ha nincs szeretet, akkor kipukkad a kapcsolat, mint egy rózsaszín lufi.

De persze dobd el az emberi kapcsolataid, váltsd le, mint a lyukas tornacipőd. Vagy a telcsikédet egy jobbra.. (irónia)

2018. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Nagyon sokféle kapcsolat van. Az ember maga érzi, mikor minek van itt az ideje. A szerelem sem egyforma és nem tart egyforma ideig. Nem ugyanaz, hogy fél év után nem szeret már a másik vagy 10 év után ment át a szerelem egy csendesebb érzésbe. Fél év után nem kérdés, hogy jobb váltani, az sosem volt egy hűdenagy szerelem. Vannak, akik már beteltek a szerelem érzésével, nekik nyilván az a legjobb tanács, hogy ne adjanak fel egy jó kapcsolatot, hiszen már nem is akarnak lángolni, tudják, milyen fárasztó és mekkora felfordulással jár. Viszont ha a másik még nem élte át elégszer vagy esetleg még soha nem is volt viszonzottan szerelmes, akkor neki el kell jutnia arra az érzésre, hogy elég volt, voltam már eleget szerelmes, most már jobb nekem a nyugalom. És olyan is van, hogy az ember ezt érzi, hogy a nyugalom a fontos, aztán 10 év múlva hiányérzete lesz és szerelmes lesz újra. Amíg ez csak a két emberről szól, az alapján kell dönteni, hogy számukra mi a jó. Ha engem nem szeretne már a párom, de én szeretnék még viszonzottan szerelmes lenni, hiába szeretem őt szerelemmel, számomra is az a jó és a számára is, ha elengedjük egymást. Ha mindkettőnknek fontosabb a nyugalom, akkor maradjunk együtt. Ha én nem szeretem szerelemmel, de másba beleszerettem vagy szeretnék még lángolni, akkor is el kell engednie, mert lehet úgy tenni, mintha minden rendben lenni, a hiányérzet úgyis közénk áll. Mint mondtam, amint mások is érintve vannak, elsősorban gyerekek, akkor már nem a saját boldogság a legfontosabb.
2018. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"szeretlek" vajon mit takar?


Az a kérdés, hogy mi maradt szerelem után...

2018. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

tegye fel a kezet, aki tizenhuszon eve el boldog kapcsolatban es a mai napig szerelmes, mert szerintem ilyen nem letezik

en meg "csak" 15 eve elek boldog kapcsolatban a parommal, akit mindenkinel jobban szeretek, de mar nem vagyok bele szerelmes, nem izzad a tenyerem talalkozo elott, nem gorcsol a gyomrom az izgalomtol mielott osszebujunk :D


szuleim 45 eve elnek egyutt boldogan de ott sem langol mar a szerelem!

2018. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván itt az is döntő szempont, hogy "boldog kapcsolatban" vagy "boldogtalan kapcsolatban"...
2018. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 éves a dolog, az elején nagyon odaado, meglepően figyelmes volt. Szinte alárendelte az igényeit a másiknak. Majd közölte egy vita után h már nem szerelemes 2honapja, de fel h szakítanak vele ezért nem szólt azt mondta nem jut ideje magára.,az elején erőn felul teljesített amúgy ő meg. Ilyen. Mert amúgy szeret velem lenni és mint embert szeret. A szívem hasadt meg. Kszakitottam vele, visszakerlelete magát h adják időt ha nem változik faképnél hagyható. Most úgy áll a dolog h találkozunk ír de nem olyan. A puszi is csak gyorsan el sátán, ha megolelsz nem érzem a lelkesedést. Keveset alszunk együtt, de hiányzik az osszebujs az intimitás. Ennek ellenére azt mondja h így szerelmem úgy, de én már nem érzem ezt mondani bármit lehet. Ha érzi h mit igényelnek és nem egyezik az igenyszintunk akkor miért ragaszkodik hozzám. Ha már teher vagyok a számlámra stb. Ezzel csak engem kínoz.
2018. okt. 25. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!