Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelölte a pasim a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölte a pasim a legjobb fiúbarátom csaját. Jogosan zavar?

Figyelt kérdés

Házibuliban voltunk a legjobb fiúhaveromnál. A párom, még egy pár ismerős, illetve a haver csaja és én.

A lényeg, hogy a haver csaja kicsit "egzotikus", külföldi anyanyelvű. Tökéletesen beszélt angolul, egész este tette-vette magát, a párom pedig le sem vette róla a szemét, de emiatt még nem szóltam, nem akartam féltékenykedni. Aztán akármi volt, a párom folyton a csajhoz beszélt egész este, én kb. le voltam tojva, ment a csaj után, én meg egyedül üldögéltem. Mikor megemlítettem késő este(olyan 23 fele), hogy menjünk lassan, a párom nem akart.

Haza értünk, és a párom ott is folyton a csajról beszélt, hogy szerinte kétszínű a lány, meg megjátsza magát és titkol valamit. Kb. 30 perc után megmondtam neki, hogy akadjunk már egy kicsit le a témáról és foglalkozzunk egymással, mire kiakadt hogy én mennyire hisztis vagyok. Na rá 4 napra, miután elköszönt tőlem este, hogy megy aludni, láttam, hogy facebookon ismerősök lettek a csajjal. Mint kiderült a párom jelölte be AZÉRT, mert a csaj elméletileg aznap este MEGKÉRT MINKET, hogy jelöljük be(érdekes mód én erre nem emlékszem, és senki más sem). A fiú haverom is felkapta erre az egészre a fejét, mondta nekem, hogy ez nagyon érdekes, a csaja is mesélte neki, hogy a párom bejelölte, mire a PÁROM megsértődött, letörölte a csajt és olyan patáliát csapott velem, hogy az hihetetlen.

Gyerekes ez a facebook téma, de komolyan olyan érzésem van, hogy a páromnak nagyon bejött ez a bige. Jogosan esik rosszul? Persze én vagyok a hibás mindenért. :(


2017. okt. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

"Gyerekes ez a facebook téma"


Ez a lényeg.

2017. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Úristen, bejelölt Facebookon egy ismerőst a párod (párja a zokninak van!). Most mi lesz? Tényleg gyerekes, hagyd abba a hisztit. És ha bejön a barátodnak a csaj, akkor mi van? Veled van, nem vele...

21N

2017. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez a lényeg, csak amikor már a párom 0-24-ben azt nyomkodja, elgondolkodom, hogy mi olyan érdekes azon. Én napi 2x megyek fel, reggel és este. Az egyetemen ott kapom meg a házikat az egyik tanártól, illetve egy távoli rokonommal ott tudok beszélgetni(külföldi).

A párom viszont imádja, függő.

2017. okt. 21. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Hány évesek vagytok ti? 15???


Micsoda világproblémák...

2017. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem jogos. Hülye vagy.
2017. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
És kérdezted már, hogy őt zavarja-e, hogy van legjobb fiúbarátod?
2017. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Ne haragudj, de érzékeled, hogy a legjobb fiúbarátod barátnőjét ócsárolod, úgy, hogy gyakorlatilag a pasid ment utána mint egy puli kutya?


Nem lehet, hogy csak a pasid érzékeltetni akarta, hogy zavarja, hogy neked van legjobb fiúbarátod?

2017. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mióta ugyanaz egy fiú HAVER, mint egy ismeretlen dögös csaj, aki után ment a kérdező PÁRJA, mint egy pincsi?


Kérdező, ide nem szabad semmi Facebook-kal kapcsolatos dolgot kiírni, mert azonnal jön a siserehad, akik bár használják a Facebookot, azonnal ellene vannak, ha valaki ilyen kérdést tesz fel. Azonkívül minden más infót figyelmen kívül hagynak, pl. azt hogy a barátod szidta a csajt, hogy kétszínű (sose jelölnék olyan embert ismerősnek, akiről ezt gondolom), vagy pl. azt, hogy folyton őt nézte, ami rád nézve is udvariatlan, meg másokra is. Azt a fontos tényt is mellőzték, akil előttem kommenteltek, hogy azonnal támadt a barátod, máshol már azt írták volna, hogy ez gyanús jel.

Az meg nyilvánvaló, hogy bejön neki a csaj, ez tök megalázó... Beszéljétek ezt át!

2017. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Utolsó, hogy tisztázzuk, én nem használom a facebook-ot már, mert meguntam, hogy olyan dolgok éktelenkednek az üzenőfalamon, ami csak két emberre tartozna.


Én irtam a 6-os, 7-es választ, és nem trolkodni jöttem ide, hanem segítőszándékkal, mert olvastam az egészet, egy részére azt tudom mondani, hogy sajnos. pl. mikor a lányra azt írja, hogy bige.

És azért sajnos, mert ugy fer lenne, ha a csaj is bepróbálkozott volna, de a leiras alapjan csak a legjobb haverbaratjat szereti.

Igy nem szep dolog ok nelkul feltekenykedni.


Te orulnel, ha a legjobb fiubaratod azt mondana a baratodra, hogy f.fej?


Amit meg akartam ertetni a lannyal, hogy a baratja jatszmazik. Ez pszihologia.

Ket helyezet van, vagy nagyon tetszik neki a lany, vagy zavarja, hogy a baratnojenek van legjobb fiubaratja, es igy akarja feltekennye tenni, hogy a legjobb fiubarat baratnojerol beszel.

Na mar most ha tetszene neki tenyleg, gondolod kedves kerdezo, hogy ezt az orrod elott csinalna?


De nem ereztek ellentmondast, hogy a talalkozokor a csaj utan ment egesz ido alatt, otthon meg szidja, de bejeloli, és ezt a csaj tudtotokra is adja, hogy a pasid jelolte be.


Szerintem szimplan a fiubaratoddal szeretne a baratsagotokat leepiteni, mert feltekeny ratok, es mi ennek a legjobb modja, ha a baratnojet hasznalja ezen celra, ami valljuk be igen h.lye es kellemetlen otlet, es legjobban a baratnonek es a legjobb fiubaratodnak, mert ha mar ilyen jelzoket hasznalsz ra, akkor te sem igazan fogadtad el, hogy neki o van, plane, hogy nem adott okot ra, hogy ilyen jelzoket hasznalj a lanyra.


Inkabb a fatol az erdot, kedves kerdezo, es utolso valaszolo.

2017. okt. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha bejelölte, majd te is tiltotta abból nem lesz már semmi.

a facetól függetlenül a barátod egy este alatt tökre belezúgott egy másik nőbe - akármilyen gyerekes hisztizik módon reagál arra, ogy ez mindenkinek nyilvánvaló.

Nagy jövőt nem látok eben a kapcsolarban.

2017. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!