Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire helyes az ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire helyes az ha a párom nem nagyon érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés
A párom (aki nő) nem nagyon érdeklődik irántam. Én sokszor hivom, sokszor irok neki, viszont ha én ezeket nem tenném meg akkor kb nem is beszélnénk egész nap. Ha felhivom, vagy üzibe kérdezem tőlle, hogy van, hogy telik a napja, mit csinált ma, válaszol rendesen, de viszont nem kérdez vissza hogy velem mizujs, egy szóval nem érdeklődik irántam. 1 hónapja élünk egy lakásban.

2018. nov. 11. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a figyelem, a törődés, a - kölcsönös - érdeklődés alapvető egy párkapcsolatban.


Ha úgy gondolod, hogy te kevesebbet kapsz, mint amennyit adsz, akkor próbált megbeszélni a dolgot a pároddal.

2018. nov. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam megbeszélni vele, egy napig tartott, aztán mintha elfelejtette volna hogy mit beszéltünk. Ugy gondolom hogy nem kapok elég figyelmet az ő részéről, tudom hogy szeret engem, érzem, de viszont ezt nehezen tudja kimutatni.
2018. nov. 11. 02:00
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Akkor lehet az a típus aki valóban, -ahogy írtad- nehezen mutatja ki az érzelmeit. Ilyen is van. Létező személyiség.

Mindenképpen beszéld át vele, amíg ki nem nyílik.

2018. nov. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos pontosan így jártam én is. Hónapokig tűrtem. Aztán egy ponton nem bírtam elhagytam ezért aztán kiderült hogy azért mert van más! Becsapott hazudott. Figyelj oda picit jobban mást nem tudsz tenni aztán a megfelelő időbe lépsz.
2018. nov. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
rendben, próbálok még erről majd beszélni vele, köszönöm a válaszokat :)
2018. nov. 11. 02:08
 6/12 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy nincs más. Távkapcsolatban éltünk, a kapcsolat miatt felköltözött hozzám, és most eggyütt élünk. Az elején is ilyen volt, de érzem hogy szeret, énis szeretem, és tudom hogy nincs senki más az életében.
2018. nov. 11. 02:11
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Sajnos sok nő csak lakni akar vhol ezért eljátszák h hu velünk akarnak lenni, csak nem igazán megy ha nincs érzés és csak ingyen v olcsóbban lakhatás kell nekik. A párkapcsolatok 50 lakhatásért van csak azért fos szintűek..
2018. nov. 11. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem érdeklődik, mert a sok hívással és írással kérdés nélkül is elmondod neki, hogy mi van veled?

A helyedben visszavennék a dologból egy időre és megnézném hogy reagál.

2018. nov. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam énis, most megpróbalok kevesebb időt forditani rá.
2018. nov. 11. 08:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha együtt laktol, minek keresed egész nap? Nekem az agyamra menne ez, úgy érezném egy perc nyugtom sincs.

Távkapcsolatban oké lenne, hogy hívigatod, írsz neki, de ha együtt éltek és úgyis találkoztok, akkor nincs szükség az állandó "kontrollra". Hagyd élni kicsit!

2018. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!