Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki szerint mi a helyes vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szerint mi a helyes vagy normális?

Figyelt kérdés

Tudom különbözőek vagyunk de ha nekem van egy párom én nem akarom,hogy mással is szexeljen rajtam kívül és ő sem akarná,hogy mással szexeljek rajta kívül,Tudom sokan mondják,hülyeség,hogy egy párkapcsolatban csak két ember van mert idővel.... De ha én elkötelezem magam egy nő mellett asz az a párom se orgiákat nem akarok,se azt nézni,hogyan dugja más se másik nővel lenni.


Például másoktól ilyen véleményeket olvasok

"de hát miért kellene egymásra korlátozni a szexet?"


"Kis István

Elég gáz, hogy még mindig egy férfi és egy nő a “szerelmes” (magyarul a nőket tárgyiasító, patriarchálisan elnyomó) filmek főszereplője.


És nyilván nem arról van szó, h két férfi, két nő, vagy két nonbináris legyen. Ezen szerencsére túl vagyunk, kivéve talán a bunkó vidékieket.


A gond a KETTŐVEL van. A szerelem nem korlátozódik két emberre, ezt állítani elég meredek is lenne. Ideje lenne a valóságnak megfelelő 3,4,5 illetve 12 és 15.000 fő közt szövődő szerelmek szép, lírai ábrázolása."


Én szerintem meg szerelemből meg igazán szeretni csak egy embert lehet,barátságból meg többet is vagy a családomat csak ezek nem ugyanazok egyik sem.



2018. okt. 23. 02:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Kis Istvánnak kevesebbet kéne cuccoznia
2018. okt. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen nem értem a kérdésed. Mi a baj? Ti tudjàtok,lelkileg mi fér bele most a kapcsolatotokba. Később vàltozhat,ha ez nem sérti egyikőtöket sem.
2018. okt. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

# 2


Hát én mondjuk monogám vagyok

2018. okt. 23. 03:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem tényleg az aggàlyod. Vagy égbemenő gondolatmeneteid,megfogalmazàsaid vannak,vagy nem is tudom. Teljes jóindulattal irom,kicsit zavaros ami leirtâl.
2018. okt. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mi kultúránk és tarsadalmi berendezkedésünk egyértelműen a monogámiát támogatja. De vannak másféle párkapcsolati formák is. Simán választhatsz az utóbbiak közül is, ha van rá partnered, de idehaza hivatalosan nem, illetve társaságban is jobb keveset beszélni róla, ha nem akarod, hogy szóveszéd tárgya legyél. Mi a kérdés?
2018. okt. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"És nyilván nem arról van szó, h két férfi, két nő, vagy két nonbináris legyen. Ezen szerencsére túl vagyunk, kivéve talán a bunkó vidékieket."


Ez tulajdon kép mi? A vidékieket szeretted volna lebunkózni ilyen köritéssel?

2018. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nagyban megkönnyíti a döntést, hogy errefelé pont csak a putris kisebbségiek élnek úgy, hogy fűvel-fával, egy férfi négy nővel, 20 gyerekkel, de abból 10 nem tőle van, apa a lányával, anya a fiával.

Biztosan azért, mert ők már egy fejlettebb társadalomban hisznek.

Én meg csak egy egyszerű mucsai paraszt vagyok, aki nem nagyzolni akar, csak békés családi körben felnevelni a gyerekeit az apjukkal, szeretetben, tiszteletben. Mint a többi paraszt, az elmúlt 1000 évben.

2018. okt. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Igen, 7-es, az emberek többsége szereti a megszokottat, ha megmondják, mit csináljon. Jól írod, a szokások, íratlan szabályok megkönnyítik az egyszerű emberek életét. Kevesebb dolgot kell alaposan átgondolniuk, döntést hozniuk.

De ugyanez érvényes az általad lenézett csoportokra, akiket emlegettél. Ők is csak a saját szabályaikat követik.

2018. okt. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#6-7-8, az idézőjelet figyeljétek, mindezeket Kis Istvántól idézte a kérdező!

Nem néz ő le senkit, hanem azt mondja ki, hogy a szerelem nem enged harmadikat-negyediket-többediket. És ebben igaza is van. Amikor azok a vágyak előjönnek, akkor már csak izgalom, gerjedelem van, szerelem nincs. Legalábbis kölcsönös szerelem nincs.

A kérdése pedig az, hogy szerintünk mi a normális.

Én vele értek egyet.

2018. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hááát....én monogám vagyok és csak ilyen kapcsolatban tudnék élni. De nem állítom azt hogy csak ez a normális. Teljesen el tudok képzelni egy jól működő nyitott kapcsolatot, ahol nem válnak el, megvannak a maguk kis kapcsolatai, de együtt nevelik mondjuk a gyerekeket egy csapatként, mint két barát.

Aztán el tudok képzelni olyan kapcsolatokat ahol egy másik párral cserélgetnek vagy swingerkednek, ha nekik ez így jó tehát minden egyes tagnak, senki sem azért megy bele, mert retteg, hogy elhagyja a párja.

Aztán olyat is el tudok képzelni, hogy az egyik fél aszexuális és nem gyötri a másikat azzal, hogy hűségesnek kell maradnia hozzá, hanem a kapcsolat egy irányba nyitott, de a másik fél tudtával és beleegyezésével. Ha nekik ez így jó, ki vagyok én hogy ezt megkérdőjelezzem?

2018. okt. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!