Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés részemről?

Figyelt kérdés

A barátommal fél éve vagyunk együtt, ő nagyon nagyon szerelmes belém. Folyton velem szeretne lenni.

Meg mindig azt mondogatja hogy o soha nem gondolta volna hogy ilyen boldog lehet mellettem, soha nem szeretne elveszíteni. Én is nagyon szeretem de nem vagyok szerelmes!

úgy hív hogy kis szerelmem meg angyalom. Érzem hogy nagyon szeret. De egyszerűen azt se bírom

mondani hogy szeretem vagy hiányzik.

Kimondani se bírnám azt hogy szakítsunk mert nem bírok neki fájdalmat okozni.

Annyira rossz ez az érzés nem szeretném megbántani mert szeretem. Csak nem szerelemből. Inkább ragaszkodás.


Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak? Valaki esetleg volt ilyen helyzetben már? Ha igen, akkor az idő múlásával bele szerettél a párodba?

19L/F



2018. nov. 3. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

"nem vagyok szerelmes!"


akkor nem ertem, te baszol osszejossz barkivel?

2018. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
És ő mit szól hozzá, hogy nem vagy belé szerelmes?
2018. nov. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam. De elmúlt valami végett
2018. nov. 3. 14:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki.😔
2018. nov. 3. 14:13
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Esetleg szakíts vele, vállalva a következményeket ahelyett, hogy húzod az idejét, és a végén úgyis dobod.
2018. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Ha felev alatt elmult, akkor az meg fellangolasnak is gyengecske. Minek huznad az idejet? Szanalombol? Remek ötlet. Ilyenkor kell szakitani, mert mind magadat mind pedig a masikat megbecsülöd.
2018. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Add meg magatoknak az esélyt, mintkettőtöknek, hogy ne csak "parázs " legyen közöttetek , hanem "erdőtüzet" tudjatok átélni valakivel, valaki mellett, valaki oldalán.

Ezt a parazsasat itt egy korábbi kérdésnél olvastam egyszer ott az volt; hogy ugyanígy voltak, a pasi nagyon szerelmes volt, de a csaj nem -vele volt, mert jó ember a másik, a pasi, de igazából sose volt szerelmes belé a pasiba- , de évek óta együtt voltak, és a pasi megkérte a kezét; és akkor gondolkodási időt kért, és akkor kiírta ide kérdésbe, hogy mi mit tennénk a helyében. Én pl oda azt írtam, hogy én nem mennék hozzá feleségül, hanem hát végülis szakítanék vele; mert írta tod, hogy erdőtüzet szeretne, és nem parazsat.

2018. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*Ja és egyébként én is voltam olyan helyzetben; hogy volt egy pasi , akibe szerelmes voltam, és voltak amúgy neki is irántam is érzései, meg volt barátnője is, de mire ő szakított a barátnőjével, akkorra én már nem voltam belé szerelmes; hanem másba, aki viszont amúgy szintén foglalt volt. És akkor írtam a korábbi szerelmemnek, de aztán írtam utána még addig nem válaszolt, hogy bocsi, mégse, mert úgy érzem, hogy amit érzek iránta, az most baráti, hogy hiányzik az a nagy töltet.
2018. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom nem látod férfinek szerencsétlent. Én sem tudnám, ha úgy tapadna, mint valami kis csimpánz.
2018. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele őszintén erről, ne hazudj se neki, se magadnak. Aztán majd meglátjátok.


Arra gondolj, hogy fiatalok vagytok, így megadod az esélyt annak, hogy eldöntse ő is, és te is, mit szeretne. Mert így perpill azt a lehetőséget is levesztik kvázi egymástól, hogy mindketten olyat találjatok, aki igazán szereti a másikat- illetve részedről akibe igazán bele tudsz majd szeretni.


Egyébként ez személyfüggő, a te részedről annyiban lesz rossz, hogy idővel-akár évek múltával- már egyre jobban előjön a szerelem utáni vágyad, és hiányérzetet fogsz érezni. De egy több éves kapcsolatból még nehezebb lesz kilépned, ha már elkezdtetek ketten építkezni és annyi energiát belefektettetek már.


Szóval én a helyedben ezt tenném, ne félj az őszinteségtől, senki nem az érzéseiről, nem lehet őket kierőszakolni sem, és eltüntetni sem csak úgy. De ennyivel tartozol magadnak is, hogy ha te szerelemre vágsz, akkor nem alkudsz meg.

2018. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!