Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit ereztek egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ereztek egy kapcsolatban ha csak elvagytok egymassal?

Figyelt kérdés

Ez jelenti a harmoniat vagy a nagy budos semmit? Elvagytok egyutt de kulon is ellenetek/ellennel?

Erzesek es tapasztalatok erdekelnetek


2018. nov. 12. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. 10 év házasság és 2 gyerek melett is szenvedélyesen szeretem a férjem.
2018. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Lelki megnyugvást. Bár én nem hiszek a "szerelem" fogalmában. Túl valószínűtlen, hogy létezzen. De jó tudni, hogy valakinek számítasz és neked meg ő.
2018. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az "elvagyunk" a langyos szar szépített formája.
2018. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oo igen ez a harmonikus parkapcsolat melletti jelzo amire gondoltam:-)

Ez alatt te mit ertesz? Hogy velekedsz amasikrol? Mit erzel magad an?

2018. nov. 12. 22:55
 5/6 A kérdező kommentje:
*magadban
2018. nov. 12. 22:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Haaat mi 7 eve vagyunk egyutt a parommal. Sokat nem beszelgetunk es nagyon kozos programokat sem csinalunk. Mi tenyleg elvagyunk egymas mellett. :(


25/F

2018. nov. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!