Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem 2 lányba akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem 2 lányba akik kapcsolatban vannak egymással?

Figyelt kérdés

Beleszerettem az egyik lanyba, es elkezdtunk rendszeresen talalkozni, egyre kozelebb kerultunk egymashoz, es szerintem nagyon kedvel, egyre tobb tapi stb. idovel kiderul, hogy van baratnoje, azota igy 3an megyunk mindenfele, es a baratnoje is mostmar minden nap irogat ram, es en is megkedveltem ot. A ket lany kozotti viszony nagyon gyenge, egy rovid olelesen kivul semmit sem lattam, en jobban tudom, hogy melyik hol lakik. most igy az utobbi hetekben mind igy 3an megyunk partikra, moziba, kirandulni stb. mondhatni napi szinten csinalunk programot.

Erzem, hogy ez igy sokaig nem fog tartani, inkabb csak jo baratnak mondanam kettojuket egy facebookos kapcsolattal. Akibe elosszor bele szerettem, vele nagyon osszeillunk, mindenben, es annyira egy hullamhosszon vagyunk, hogy irom az sms-t es kozben ramir. A baratoebe nem mondanam, hogy beleszerettem, egyszeruen csak nagyon jol nez ki, es tetszik ahogy erdeklodik utanam:D


Ez egy eleg erdekes szituacio:D

azt tudom, hogy egyikőjüknek sem volt lannyal viszonya elotte.

Folytassuk igy 3an tovabb es varjam meg mi lesz a vege? vagy uljek le beszelni a lannyal akit tenyleg szeretek? ez 3as szerelem igy nem lesz oke:D


en 20F

ok 19-19L


2015. nov. 23. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mázlista! :D
2015. nov. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hivatalossá ugyan nem nagyon tudnátok tenni, de ha ez így nektek jó, most még amúgy is fiatalok vagytok... :-D
2015. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!