Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fordult már elő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek olyan, mintha villám csapott volna belétek mikor egymásra néztetek egy idegennel?

Figyelt kérdés
Mennyire ritka már az ilyen. Milyen kimenetele lett a kapcsolatnak. Történetek érdekelnének.. 😊
2018. nov. 13. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sose.
2018. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen,volt ilyen...Nagy szerelmem volt hónapokig.Sajnos amilyen hirtelen beleszerettem,olyan gyorsan eltűnt az èletemből.Ami könnyen jött,az könnyen megy.
2018. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen, nemrég volt ilyen, első pillanatban elvesztünk egymás tekintetében.

A kimenetele csak annyi lesz, hogy minden ennyiben marad, ugyanis van barátnője. Csak az a nehéz, hogy rendszeresen fogom látni a jövőben.

2018. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem volt olyan egyetlen egyszer hogy ültem a metrón és hirtelen az egyik megallonal leszállt mellőlem egy srác s mikor egymásra néztünk olyan volt mintha gyomrom vágtak volna. Brutális volt. Sose láttam. De ilyet nem is éreztem azóta. Meg se tudom magyarazni pontosan.
2018. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Olyan volt már, hogy hihetetlen vonzalmat éreztem, de a leírt érzést még nem éreztem.
2018. nov. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen volt. Szerencsémre, kölcsönös volt.
2018. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ilyenkor azt a szikrát vajon mind a két fél érzi szerintetek? Kitágult a pupillája és felhúzta a szemlldökét mikor egymásra néztünk.
2018. nov. 13. 21:30
 8/19 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Az első szerelem.

Két évig csalt, hazudozott, megalázott. A találkozásunk karmikus volt, kemény leckét tanított.

2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de a szokásos lett a vége, azaz a nagy semmi. Pedig érződött.
2018. nov. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

# 3 Ne már, teljesen ugyanebben a cipőben vagyok, kb copypastelhetném is a válaszod. :D

Mondjuk én már idővel valamennyire elfogadtam ezt a dolgot.


# 7 Ügyes megfigyelő lehetsz, nekem nem sikerült akkor ezeket elkapnom :D. Mindkettő arra utal a testbeszéd könyvben. (ÉS a közhidelemmel ellentétben nem azt kell nézni, hogy tág-e a pupillája valakinek, -mert nekem pl szinte mindig az:D-, hanem azt, hogy tágult-e miközben veled beszélt.)

2018. nov. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!