Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fordult már elő veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek olyan, mintha villám csapott volna belétek mikor egymásra néztetek egy idegennel?

Figyelt kérdés
Mennyire ritka már az ilyen. Milyen kimenetele lett a kapcsolatnak. Történetek érdekelnének.. 😊
2018. nov. 13. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Jah, elég tré helyzet, pláne, hogy munkaügyben tartanom kell vele a kapcsolatot, de remélem idővel jobb lesz, és hozzászokom fantáziálások nélkül. :D
2018. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyszer. Egy barban voltam a baratnoimmel amikor osszeakadt a tekintetem ezzel a ferfival. Es igen, kb mintha gyomorszajon vagtak volna, de ahogy ramnezett, total beinditott szexualisan is. Konkretan egtem a vagytol, borzongtam, alig tudtam lelegezni.


Ez kb 5 eve volt, azota se ereztem ilyet senkivel.


Sajnos nem lett belole semmi, mert megjott a tarsasaga es elmentek. En meg kb honapokig abrandoztam rola, hogy mi lenne, ha ujra talalkoznank.

2018. nov. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%
Volt már ilyen, egyelőre nem lehet köztünk semmi, mert foglalt, de van egy fura dolog, amikor teljesen el akarom engedni, ő közelít, amikor én lépek felé, akkor visszavonul, szóval én még nem írom le ezt a dolgot, de most élem az életem, egyelőre tőle függetlenül.
2018. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Volt ilyen. Es mindketten megcsaltuk a parunkat, jo nagy szivas lett a vegere, mert Nem mellesleg neki minden novel villam csapott beleje. Es mindet be is gyujtotte maga kore.
2018. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Velem pont ma fordult ez elő. Kvázi rohantam egy folyósón, az adott illető meg igyekezett be egy ajtón, de pont egymásra pillantottunk... én szerintem el is mosolyodtam. Viszont az is lehet, hogy ő azért nézett, mert nem sűrűn lát azon a folyósón ennyire határozottan sietős embereket, akik mosolyognak rá, és furcsa volt neki a szitu. :D

Nem lett belőle semmi, mert az az ajtó elválasztott minket egymástól.

2018. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Tudom sokan nem hisznek a lélekvándorlásban, de ez a bizonyos "gyomorszájon rúgást" csak ezzel tudom magyarázni. Olyan mintha ismerném, előző életben szerintem közünk volt egymás lelkéhez. Ilyenkor általában nem is a helyességük varázsolt el hanem a kisugárzása, a szeme - lélektükre!!!!
2018. nov. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Volt. Egyszer egy buszvégállomáson. Miután kimentem a teremből utánam jött és szólt, hogy leírta a nevét és a számát, írjak sms-t mikor ráérek, és felhív, megihatunk egy kv-t. Megtörtént a hívás, és aztán nem lett belőle semmi, mert lerítt róla, hogy kétkezi munkásként lenézi az "irodistákat", mert hallani lehett, hogy kb. szívességet tesz azzal, hogy Bp-ről elbumlizik 30 km-re, de semmi kedve, miután megtudta, hogy nem bp-i vagyok, és jött a "hogyhogy egy ilyen nőnek nincs senkije" dumával, amit megfejelt azzal, hogy ilyen korban már gyerekek és 1-2 válás van az ember háta mögött...

Másik buszon volt, és mint kiderült, külföldi volt a pali. Ráadásul nálam sokkal fiatalabb (sajnos előfordul, hogy 5-10 évvel fiatalabbnak néznek, és én sem tudom gyakran jól belőni az életkort).

2018. nov. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem. Alaposan ismernem kell valakit, hogy képes legyek vonzódni hozzá.
2018. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Volt. Nem volt teljesen idegen, előtte kb. 3-szor találkoztunk munkaügyben. Már korábban is meg volt a vonzalom, de volt egy nagy robbanás, akkor amikor belépett azon az ajtón. Én is a tekintetére emlékszem a legjobban. Az első kis nyitásomra berobbant az életembe. Addig próbáltam elhitetni magammal, hogy ááá...biztos képzelődök, egy ilyen férfinek én nem jelenthetek semmit. Amikor jelezte, hogy nem képzelődök, akkor nagyjából 1 hét alatt majdnem az ágyban kötöttünk ki és ha nem lettünk volna mindketten foglaltak, akkor meg is tettük volna. Végül a képembe vágta, hogy csak szexre kellenék neki és semmiképp sem hosszútávra, magyarul nem akar szeretőnek se, mert nem hajlandó beleszeretni senkibe, és ezzel elérte, amit akart: kitéptem magam a közeléből. 4 hónap múlva megkeresett, de egyértelműen csak szexre hajt. Nem értem, minek játszadozik velem. Én megpróbáltam őt lezárni, nem engedte...most meg úgy kezel, mint egy guminőt. Emiatt én már kezdek kiábrándulni az egészből. Nem így indított, az elején még legalább emberszámba voltam véve. Igazából nem volt köztünk semmi fizikailag.
2018. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!