Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért fontosabb a pénz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontosabb a pénz?

Figyelt kérdés

A párom sokat tulorazik minden nap. Illetve mostanában már hétvégente is bemegy egy napot.


Kértem hogy rám is figyeljen többet, mire elviccelte hogy de jön a karácsony mindig jól jön a pénz ilyenkor.


Szóval mitnha nem venné komolyan...


Más aki volt ilyen helyzetbe? Mi lett? Megoldodotz?


2018. nov. 15. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ültesd le, és mondd meg neki, hogy ne viccelje el, mert ez téged komolyan bánt, és próbálja komolyan venni és normálisan megbeszélni.

Ha így se fogja fel, akkor nem bántásból mondom, de szellemi problémái vannak, akkor nem tudom, mit lehet kezdeni vele.

Én spec. dobbantanék egy idő után, ha nem lehet sehogy hazarángatni.

2018. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Megesik hogy egy élethelyzetbeli válságból az ember a munkába menekül.
2018. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Akkor nem viccelődni kéne, hanem megbeszélni a problémát, nem?

2018. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván hetente 2 xer öröm lányokhoz jár . Így érthetően nem akarja feladni ezt a kis pluszt.
2018. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Válság? Nincs válságban. Mielőtt megismertem akkor is ennyit melozott. Csak gondoltam ez változna ha már vagyok..


320 körül keres nettoba túlóra nélkül meg nem élünk együtt. Még nem kell neki nagyon költeni úgy semmire. Takarékoskodás van

2018. nov. 15. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Lehet a munkahelyén van egy csinos nő.
2018. nov. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mielőtt megismertem akkor is ennyit melozott. Csak gondoltam ez változna ha már vagyok.."


Ja, hát akkor rosszul gondoltad. Vannak ilyen munkamániások. Nem is értem, minek kezdtél vele, ha ez zavar.

2018. nov. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!