Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénz vagy az illető tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénz vagy az illető tulajdonságai a fontosabb a nőknek?

Figyelt kérdés
Mindenféle előítélet és általánosítás nélkül kérdezem. Egy külsőleg és belsőleg is szimpatikus férfi kis egzisztenciával vagy egy kevésbé vonzó de stabil anyagi háttérrel rendelkező embert preferálják inkább?
2018. szept. 27. 15:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Inkább első.

Önmagában az anyagi háttér nekem nem ér semmit.

Voltam anyagilag a mélyponton és elhagyott az akkori barátom. Tök csoróként ismertem meg egy szintén csóró srácot, és vele sokkal harmónikusabb volt a kapcsolatom. Meg nagyon jó párost alkottunk így húztuk egymást lelkileg és anyagilag is felfele.

2018. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen az első. Sose volt nálam szempont a pénz, hiszen azt megteremtem magamnak, jó munkám van az átlagosnál jóval magasabb fizetéssel. Az viszont fontos számomra, hogy az illetőnek legyenek céljai, ambíciói az életben, ne csak üljön lustán a langyos fosban, várja a csodát és mutogasson mindenki másra a sikertelensége miatt. Viszont ha ezek a célok például olyan hivatással járnak, amivel minimálbért keres, az egyáltalán nem baj, ezt becsülendő dolognak tartom, nem a pénz itt a lényeg, hanem az élethez való hozzáállás.
2018. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
A belső tulajdonságai sokkal fontosabbak. Vagyis csak azok a fontosak. A pénz annak kell, aki boldogtalan. De ha valaki talál egy olyan férfit aki boldoggá tudja tenni, akkor nem befolyásolja a boldogsága mértékét hogy egy kis egérlyukat oszthatnak meg egymással, vagy egy palotát.
2018. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a tulajdonságok. A pénz arra kell, hogy legyen lakhatás, kaja, meg ilyesmik, erre meg nekem is futja. További boldogságot a pénz nem igazán ad. Egy megfelelő társ inkább.
2018. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Minden pasi azt mondja, hogy képmutatás, és biztosan sokszor az is, de számomra is fontosabb az, hogy szimpatikus legyen. Őszintén nem nagyon érdekel a pénz, így kerültem össze az elmúlt években két olyan BME-s mérnök-informatikus hallgatóval is, akik nagyon jól kerestek már az egyetem alatt is. Ez engem nem érdekelt különösebben, pusztán imponáló volt, hogy már egyetem alatt is olyan tudássassal rendelkeznek, ami ennyire kifizetődő. Mindketten nagyon intelligens geek srácok voltak (én is az vagyok:D), de ez hosszútávon sajnos kevésnek bizonyult, mint kapocs. Most egy ápolófiúval járok, aki nem keres és valószínűleg soha nem is fog nagyon sokat keresni, de iszonyatosan szeretem, soha senkivel nem volt még meg ennyire az összhang.

26/N

2018. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
*nem srác, csak intelligens geek lány :)
2018. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
50%

>általánosítás nélkül

>a nőknek


Durván hárommilliárd-ötszázmillió embert vontál össze a kérdésedben, és nem általánosítasz? Végig szoktad gondolni, amit leírsz, vagy csak úgy előtörnek az agyadból valahogyan?

2018. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Mindkettő fontos, a pénz viszont életkor kérdése is. Egy diáknak még kevésbé lehet fontos a párja anyagi helyzete (ha feltételezzük, hogy nagyjából a saját korosztályában ismerkedik), mert felépíthetik közösen a jövőt, később, mikor valaki már kialakított egy egzisztenciát magának, akkor azért jobban megnézi, hogy a párja partnere lesz-e anyagilag is, vagy esetleg inkább lehúzná, élősködne rajta.

Én zártam már el ismerőstől is a pénzcsapot, mert mindig csak egy kis kölcsön kellett, de sose adta meg.

2018. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az ilyen általánosításnak, nyilván találni nőt, akik a pénzre utazik, de csóró iskolasként és egyetemistaként is voltak barátnőim és most az 500e+ nettó fizetés sincs a homlokomra tetoválva és nem szokott szóba kerülni ismerkedéskor.
2018. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a pénz a fontosabb nekik.
2018. szept. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!