Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy a szerelmednek fontosabb a munka és a pénz mit te?

Figyelt kérdés
Tegnap este közölte velem hogy pár hétre el kell utazni Angliába munka véget mert több pénzt kap.. Ma utazót és csak este tudtam meg... Alig látom így is és most el ment.. Sosem volt neki ennyire fontos a munka meg a pénz....
2016. jan. 28. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem normális ez.:-)
2016. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy mit tegyek hiányzik és szeretem de ezt már nem bírom hogy neki hirtelen fontosabb lett a pénz
2016. jan. 28. 18:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy elutazott.

Jó pénz,ki nem?

Inkább az a baj,hogy indulás előtti este szólt,az nem frankó.

Ez nem választás.

Közted és a munka között.

Ne hegyezd ki erre.

A barátod gyökér volt,előbb kellett volna szólnia, ennyi.

2016. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Így van a pénz az kell és jól tette, hogy kiment dolgozni ha lehetősége volt rá.

Csak az a baj h utolsó pillanatbanm szólt.

2016. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Fogalmam sincs hogy mit tegyek"

Lapozgass pár könyvet és a helyesírás szótárat, mert eléggé rád férne.


De hogy legyen itt más is: nyilvánvaló, hogy nem tart párjának, ezért ment úgy, hogy ennyire későn tudtad meg.

2016. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azon görcsölsz, hogy pár hétre el kellett utaznia? Nem birod ki? Nem lehet, hogy akkor tudta meg ö is ezt a lehetöséget? Nehogy már ne fogadja el mert a szoknyádon kell ülnie!
2016. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én biztos hagynám a fenébe, ez nem kapcsolat.
2016. jan. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze,hogy az.

Ne sírj,örülj neki. Ne gondold,hogy egy szoknyàért itthon marad,fogadd el.

Vagy keres egy kis csiràt akinek nem fontos,gondolom azért a kis fenekednek finom amikor beülsz a kocsiba meg mentek étterembe meg jó érzés wellneszezni.

Tudod kislàny ez mind mind P É N Z.

2016. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy ne fogadja el az allast hanem azt hogy mar rohatul unom hogy fontosabb a munkaja 6honapja megy mar ez...
2016. jan. 28. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Pedig fontosabb.

Tiéd a vàlasztàs,szakits vele.Mondom sok közmunkàs van keres magadnak olyan pàrt nekik nem szàmit,jaaa hogy akkor a kényelmes élet kuka.

Gondolkodj el.Nekem egyszer akadnàl lapàt azonnal

2016. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!