Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az utóbbi néhány napban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi néhány napban rájöttem, hogy kapcsolatot szeretnék?

Figyelt kérdés

19 évesen most jött el az a pont az életemben, hogy rájöttem szeretnék egy kapcsolatot. Pár napja egy bolt előtt néhány férfi hangosan elkezdett inzultálni, és a boltban jöttem rá, hogy nekem csak azért is kell egy pasi aki ilyenkor ott van, plusz nagyon érzékeny lelkű vagyok tehát az ilyenek tudnak fájni.

De viszont én hiszek a szerelemben, tudom, hogy minden okkal történik és szerintem szerelmet alap, hogy nem lehet keresni, es attól félek, hogy mondjuk egy szórakozóhelyen csak max egy jó pasit találnák akivel jó a szex, de nem vagyok szerelmes.

Vagy az majd alakul vagy mi? 😅



2018. nov. 15. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
lehet, hogy jogilag nagykorú vagy, de ezt a kérdést én a tinikategóriába száműzném, kb. az a szint.
2018. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Találnák? 😄

Szerintem maradj még pár évig a masztinál.

2018. nov. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Most akkor párt akarsz, vagy testőrt/pszichológuspótlékot?
2018. nov. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%

3-as, ne már! :)


Egy ideális pár a 21. században több mint testőr, napi 24 órában ingyen elérhető pszichomókus, az ágyban Roccot megszégyenítő hancúrléc, a konyhában pedig Jamie Oliver klónja. :)

2018. nov. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 4-es vagyok, akik lepontoznak, nem értitek az iróniát, bszki??!


épp azt fogalmaztam meg ironikusan, hogy ma már mindent az emberek a szerelmüktől várnak, kész multifunkcionalitást, ezért megy ennyi kapcs. gallyra.

2018. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szóval egy pasit fel akarsz szedni szórakozóhelyen, és eljatszod hogy nem tudod hogy működik a szerelem, és várod hogy biztassunk arra hogy menj bele a pasizasba a bulikban.

Utána magaddal is elhiteted hogy jó ötlet, mert el akarod hinni, és ha a pasik majd csak beleduritenek utána dobnak eljatszod mintha nem tudtad volna h ez lesz.

Sokszor láttam már ilyen lányokat, ilyen eseteket, nagyjából már előre lehet látni az ilyeneket. Főleg a kérdésből is látszik.. "vagy majd az alakul vagy mi?"

Nem, nem alakul ki a szerelem. Nem így működik. (irónia) ebből is látszik hogy eljatssza a naivat. Nem én vagyok a bunkó, csak leírom az igazságot amit a kérdező sem lát majd be magának.

Menj és dugasd meg magad a szórakozóhelyen.

2018. nov. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!