Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért hogy senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért hogy senki ne akarjon velem lenni? Nem akarok kapcsolatot egy jó ideig néhány tipp kellene hogyan tartsak távol minden pasit.

Figyelt kérdés
Egy hete szakítottam a párommal és arra jutottam nekem nem való ez a kapcsolat-dolog. Elég az ha nem mosok főzök takarítok és nincs szex? Hogyan viselkedjek hogy elriasszam a pasikat? Sajnos nem mindenki érti meg elsőre hogy egyedül akarok lenni szóval drasztikus módszer kéne!
2017. dec. 14. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindjárt megsajnállak, de ilyen felfogással kb 3 szó után nem kellenél, nyugodj meg :)
2017. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
csak add önmagad
2017. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyél BÜDÖS.
2017. dec. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy olyan buborékot amivel a buborékfocit játszák.... de a legtutibb módszer:vonulj el apácának.
2017. dec. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindössze arról van szó hogy nem akarok második anyuka lenni még egyszer és azt kapni cserébe hogy megcsalnak.
2017. dec. 14. 16:40
 6/15 A legrosszabb ***** válasza:
63%
Tőlem nem kell fosnod. Úgy kerüllek titeket, mint a leprást.
2017. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
:D második anyuka? Ez szép. Én sose kerestem. :D
2017. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdesz flegma, lekezelő, gonosz, önző, hazug, undok, elégedetlenkedő, kényes, másokat sértegető személy lenni, akkor emberileg is elásod Magad mások szemében.

Egyszerűen inkább add tudtukra, hogy jelenleg nem keresel párkapcsolatot. Ha nem értik meg, ne vedd őket figyelembe, ne ossz meg Magadról személyes információt, egyszerűen kerüld el őket.

2017. dec. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
mondj nemet
2017. dec. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz hogy mosnod kelljen rá, ahhoz össze kell hogy jöjj velük. Ne ismerkedj, ne jöjj össze senkivel. Nem értem ezen mi olyan bonyolult.

Vagy most azt a mesét akarod nekem beadni, hogy akaratod ellenére összejön veled bárki, visz téged ide oda mint egy bábut, haza magához, és várja hogy elmoss? Vagy mivan? Ügye milyen nagy baromság?


Ergo, ne játszd az agyad. Ha nem akarsz, nem akarsz. Kit izgat? Ha egy két figura nem ért a szóból és próbálkozik nálad, tedd egy "burokba" őket, és ne foglalkozz velük. De erről nem írtál.

2017. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!