Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék? Hogyan éreztethe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Hogyan éreztethetném vele, hogy fontos úgy, hogy közben ne ijedjen meg? Azt szeretném, hogy igazán őszinte legyen a kapcsolatunk!

Figyelt kérdés
A barátommal kb 2 hónapja vagyunk együtt neki 22 éves létére ez az első kapcsolata, emiatt nem igazán nyit felém.

2018. nov. 16. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Én még később találkoztam az első nővel az életemben, mint a barátod (25 környéke).


Ha szerelmes beléd, nem neked kéne nyitni felé. Én állandóan az első szerelmem hajában voltam, vele akartam tölteni minden percet, szentimentális idiótaként viselkedtem pedig addig racionálisan kezeltem minden élethelyzetet. :)


Szóval a pasidnak vagy "végre legyen már valaki" alapon vagy a barátnője és nem szerelmes beléd, vagy pedig betegesen zárkózott érzelmileg.


Egyik sem túl virágos kilátás. 2 hónapos kapcsolatnál a szerelmesek, főleg ilyen fiatalon egész nap csak szeretkeznének, együtt töltenének minden percet stb.


Ülj le vele és kérdezd meg, hogy bántja-e valami stb. Lehet még nincs kész egy párkapcsolatra. Én sem voltam 22 évesen kész rá, bár én ennek ismeretében direkt nem is csajoztam. Évekkel később jött meg az isteni szikra. :)

2018. nov. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyébként mikor kettesben vagyunk állandóan csókolgat. Inkább hiszem azt, hogy 22 év alatt kialakult már az élete, amit most nem igazán tud kezelni és összeegyeztetni egy kapcsolattal, minthogy nem kedvelne és nem is lenne szerelmes. Tanulni kell talán csak...

De mivel segíthetném ezt a tanulást?

2018. nov. 19. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján zárkózottnak tűnik a barátod. Itt esetleg az segít, ha elmondod neki (nyilván nem bántva), hogy mit szeretnél tőle, mint férfitól.


Lehet csak ennyi a probléma. Nem tudja, hogyan is kéne csinálnia ezt a kapcsolat dolgot, de ha elmondod neki, hogy mi a jó neked, akkor idővel menni fog neki. :)

2018. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!