Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan éreztethetném a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztethetném a barátnőmmel, hogy csak körülötte forognak a gondolataim, nagyon fontos nekem, és szeretem?

Figyelt kérdés

Bonyolítja a dolgot, hogy kollégák vagyunk, és titkolóznunk kell még egy pár hónapig. Odabent nem nagyon lehet semmit sem csinálni, és ez nekem nagyon rossz. Szeretném neki sokszor megmutatni az érzéseimet, de egyrészt keveset tudunk kettesben lenni, néha van fél percünk kettesben, vagy jó esetben 1-2 perc, mások előtt meg sajnos titkolnunk kell.


Szeretnék ötleteket gyűjteni arra, hogy hogyan éreztethetném vele a körülmények ellenére, hogy csak rá tudok gondolni, és oda vagyok érte.


2017. nov. 29. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Ne folytogasd meg a rajongásoddal, egy kapcsolatban kell a bizonytalanság attól izgalmas érezze úgy, hogy tenni kell érted..
2017. nov. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Egyrészt ahogy az első írta..


Másrészt miért is kell titkolózni?

2017. nov. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Fojtogasd!! :) 1es voltam
2017. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Nem folytogatom egyébként. Éppen ellenkezőleg. Azt érzem, hogy amikor belemerülünk a melóba, akkor úgy gondolhatja, hogy nem figyelek rá. Mindketten kicsit munkamániások vagyunk, és eléggé komolyan vesszük, amit csinálunk. Biztos, hogy nem vagyok neki sok.
2017. nov. 29. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért kell titkolózni, mert csak hátrány érné miatta, ha kiderülne. Ő már nagyon régóta ott dolgozik, és nem lenne jó tönkretenni a tekintélyét, amit ott kivívott. Az én szerződésem határozott idejű, és megyek tovább, ha ezt a projektet lezavartuk. De ő marad, és nem tenne jót a pozíciójának, ha kiderülne, hogy onnan választott párt magának, ráadásul valakit, aki lényegében a beosztottja, még ha átmenetileg is.


Tulajdonképpen senkinek nem lenne kellemes, ha pusmognának rólunk, nekem sem, de neki aztán tényleg nem.


De ez nem túl lényeges a kérdésem szempontjából.

2017. nov. 29. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ìrjál kézzel levelet és add neki oda, egy csoki süti rajzolva rá kis szîvet...
2017. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudod a leggyorsabban és legbiztosabban elveszíteni, ha azt éreztetted vele, hogy csak körülötte forognak a gondolataid.


A munkahelyen vele ne is akarj semmit se csinálni. Majd munka után.


Ha ennyire ráakaszkodsz akkor csak azt éred el, hogy kiábránduljon és meneküljön.

2017. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkaidőn kívül megleped valamivel,bármivel.Elviszed valahova,ahol kiöntöd neki a szíved.Csak túlzásba ne vidd!
2017. nov. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!