Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjek ki valakit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjek ki valakit a fejemből, ha sehogy sem tudom elkerülni vele a személyes érintkezést? Zavarba jövök már a közelségétől is.

Figyelt kérdés

Egyszerre várom is a találkozásokat és tartok is tőlük.

Igyekszem magamban rendezni és semlegesíteni az érzéseket iránta, de néha fel-felcsillan egy-egy reménysugár, hogy talán egyszer mégis lesz ebből az egészből valami, csak sok lépcsőfokon át. Rajta sem tudok kiigazodni, néha közömbös és kerül, néha meg az ellenkezője. Néha alig szól hozzám, aztán meg megint az ellenkezője.

Közben meg önvédelmi mechanizmusként próbálom lebeszélni magam róla, mondván hogy több minden is szól ellene.


Rideg és hűvös sem szeretnék lenni, meg akarok tartani egyfajta jó viszonyt, de hogy érhetném ezt el mindezek mellett?


2018. nov. 16. 22:15
 1/6 anonim válasza:
71%
Valószínűleg nem sejti, hogy ezt érzed...így aztán egyikőtök sem lép, szóval ha komolyan gondolod akkor vagy nyitottabb vagy, vagy pedig lassan és fájdalmasan, de meg fogod szokni :( Hidd el
2018. nov. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Huh.. Akár én is írhattam volna ezt a kérdést, pontosan ilyen helyzetben vagyok. Fogalmam sincs mit tegyek, vagy ne. Szóval én is kíváncsian várom a válaszokat. :)
2018. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Voltam már én is hasonló helyzetben, nem is egyszer. Leginkább az segíthet, ha normális hangnemben meg tudjátok beszélni a dolgokat, és/vagy ha valamilyen formában le tudod/tudjátok zárni, akár sikerélmény, akár elutasítás formájában. Amíg nem tisztázódik, hogy meddig lehet elmenni, addig folyamatosan őrlődni fogsz, és benned lesz a remény, hogy esetleg lehet az ügyből valami, holott semmi sem történik, és csak az idődet és az energiádat pazarlod a nagy semmire. Azt tudnám neked tanácsolni, hogy próbálj vele őszintén beszélni, akármilyen nehéz is. Ha bármilyen formában is, de lesz egy biztos pont, és megnyugtatóan le tudod zárni az ügyet, akkor nem lesz gond az sem, hogy időnként látjátok egymást. Szerintem ne húzd az időt, mert egyre nehezebb lesz, beszélj vele, így te is tisztábban fogsz látni. Sok sikert, remélem, menni fog.
2018. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is voltam így. Már 1,5 éve elváltak az útjaink, de az azelőtti időszak olyan hullámvasút volt, mint amit leírtál. A mi esetünkben ott volt a hiba, hogy amikor ő "meleg" volt, én rideg és fordítva. Én is ugyanezt csináltam, hogy távol akartam tartani magamtól. Aztán eljött az utolsó nap, amikor láttuk egymást. Akkor először voltunk egy hullámhosszon, feltehetőleg azért, mert mindketten tudtuk, hogy az az utolsó alkalmunk. Bár hamarabb sor került volna arra a beszélgetésre...
2018. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nem értem mi ez a lepontozási roham, számomra mindegyik hasznos volt.

2018. nov. 17. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5: Itt sokszor ez van, számomra is teljesen érthetetlen módon, pedig már jó pár éve fenn vagyok az oldalon, de még mindig nem jöttem rá arra, hogy egyesek milyen logika szerint pontoznak le vagy fel válaszokat. Szerintem ez azért lehet, mert itt sok az idegbeteg, frusztrált, gyűlölködő agyhalott, aki itt éli ki magát, és ha már értelmes hozzászólásra képtelen, akkor legalább ilyen módon próbál jelen lenni. De az a lényeg, ha tudunk neked valami hasznosat mondani. Szerintem tényleg beszéld meg az illetővel, jogod van elmondani az érzéseidet, és ha kellőképpen intelligens, akkor azt is fogjátok tudni kezelni, ha esetleg nemet mond neked.
2018. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!