Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan aki tudja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki tudja, hogy elvesztette élete szerelmét? Történhet bármi, más ember iránt már nem fog ìgy érezni?

Figyelt kérdés

Mi történt?

29/L



2018. nov. 17. 00:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy ha van "életem szerelme" és az csak egy ember, akkor őt nem veszthetem el. Ha elvesztettem, akkor nem ő életem szerelme.
2018. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Volt,hogy ìgy gondoltam de szerencsére kijózanodtam 😂
2018. nov. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van az a hiper intenzív érzelem, ami ilyen drog hatás szintű brutalitás, az nem tudom kétszer átélhető e. Szerintem az egy is ritka.


Viszont nekem most van valaki, aki sok szempontból jobb, mint az volt. Ha más is.

2018. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érezhetsz még úgy egy másik ember iránt, ha képes voltál továbblépni.
2018. nov. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem egy szerelem van az életben.Máshogy éljük meg őket, hiszen az "alany" is más.

Van olyan ami nem múlik el nyomtalanul, kérdés, meddig dédelgeted magadban, s jön e egy másik aki feledteti.

Az élet az egyik kezével elvesz, a másikkal ad.

2018. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvesztettem, mert a betegség legyőzte, tehat nem elhagyott, nem szakítottunk. Őt szerettem a legjobban, ő volt az Igazi nekem. Voltam mar régebben is szerelmes, de így soha. Egyértelműen "más" volt, igazi lelki tars.

Nem kell más, ezt az ember sosem heveri ki sajnos.

2018. nov. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a legtöbben így vannak akkor, és váltig állítják, hogy soha többé nem fog így érezni még csak hasonlót se és erről meg van győződve....


na ja.....ez abban az esetben igaz, ha utána csak retardáltakat és kreténeket ismer meg.

2018. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt hogy beleszerettem úgymond az életem szerelmébe, csak ugye nem volt kölcsönös, aztán jött életem még nagyobb szerelme, ami szintén nem volt kölcsönös, de sebaj, mert aztán jött életem legnagyobb szerelme. Egyből kettő egyszerre, na hát mindkettő pofáraesés volt. Aztán úgy tűnt hogy vigasztalódok életem egyik kisebb szerelmével, de abból végül nem lett semmi. Ekkoe azonban találkoztam életem legeslegnagyobb szerelmével, ekkor tudtam hogy tulajdonképpen rá vártam. Na ez volt a legnagyobb pofára esés. Pár évig nem is volt semmi érdekes, volt par randi, de semmi extra. Ekkorra mar olyan laza voltam mint a rigalánc, így pont jókor találkoztam össze a másik felemmel, úgy passzoltunk mint két puzzle, olyan volt mint egy bolygóegyüttállás. Kb annyi ideig is tartott. Már úgy éreztem hogy kiégtem, de hirtelen megtaláltam az igazit. És most vele vagyok végre. :)
2018. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hogy vesztetted el? Meghalt? :(
2018. nov. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!