Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez már beteges kategóriába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már beteges kategóriába sorolandó?

Figyelt kérdés
A helyzet a következô, van egy lány akivel ismerkedtem, mindketten szimpatizáltunk/unk a másikkal, viszont a lány egyszercsak kitalálta, hogy neki a karrierje fontosabb most, ezekután engem még mindig érdekel, hiszen nem velem van a baj ezekszerint, van rá példa, hogy ő keres engem a lehető legkisebb hülyeséggel is, viszont bennem egyszerűen annyira átszervezte a dolgokat, olyan értékeket mutatott nekem mint eddig lány még soha és ez a mai világban számomra rendkívül értékes, nem zaklatom naponta, de a heti 1 kérdezősködés megvan az én részemről IS. Tehát az, hogy várok rá, az vajon beteges lehet eme rohanó világban?
2018. nov. 17. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

nem beteges,hanem balfarok húzás ami nem vezet sehova sem.

a bugyijába a legkevésbé.

az meg hogy várod hogy ő lépjen keret átadás,ami mondhatni a legsúlyosabb hiba ami csak elkövethető.

még az sem ekkora para,ha büdösen és félrészegen mész a randira,mert még ez is helyrehozható.

de a keret átadás az hogy a nőtől várod a döntést az biztos és egyértelmű kudarchoz vezet.

2018. nov. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Figyu, ha nagyon szimpatikus lennél neki, a karrierrépítés mellett is találkozna veled...
2018. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. De azért elmondhatnád neki, hogy érzel. Akkor tudni fogod azt is van e értelme várni rá.
2018. nov. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a karrierje fontosabb most, azt jelenti, hogy szép finoman, udvariasan kihajított téged az életéből, csak nem akarod felfogni. Nyilván nem akart megsérteni, ezért mondta ezt a szöveget, amitől azt hiszi, hogy milyen jót tett veled, pedig sokkal jobbat tett volna, ha akár bunkó módon megmondja az igazságot, hogy nem vagy számára vonzó. Hidd el, ha az ember szerelmes, annál őrültebb dolgokra is képes, mint a karrier ha hanyagolása. Ő nem az.
2018. nov. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van vki neki képbe csak nincs gerince megmondani. Ha karrierista valójában akkor is hagyd ne fuss olyan vonat után ami sohasem vesz fel. Legyen már eszed könyörgöm.
2018. nov. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!