Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik típussal érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típussal érdemes együtt lenni? Nektek a párotok melyik kategóriába sorolható?

Figyelt kérdés

A lelkitárs: aki teljesen hasonló, mint te, egyre jár az agyatok, egyszerre gondoltok ugyanarra, befejezitek egymás mondatait, vagy akár szavak nélkül is megértitek egymást.

A másik feled: aki szöges ellentéted, de tisztelitek és erősítitek egymást azáltal, hogy ami az egyikőtökből hiányzik, az a másikban megvan.


2018. aug. 10. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Mi, nagyon ellentétesek vagyunk, de nincs belőle semmi gond.
2018. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

A szöges ellentét rövid ideig izgis lehet de amikor elmúlik a rózsaszín köd és jönnek a szürke hétköznapok, szépen egymás agyára fogtok menni, mert az egyik így csinálja, azt akarja, a másik meg teljesen mást.

Hosszú távon a hasonló a hasonlóval tid működni. Még két hasonló ember között is bőven lehet nézeteltérés.

2018. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem az ellentétem ha mondhatjuk így. Bár ez így nem teljesen kijenthető mert ugyanolyan az életfelfogásunk, a dolgokról való véleményünk általában egyezik, a gyereknevelési kérdésekben is egyet értünk. Viszont ő nyugodt természet, én lobbanékony vagyok. Én hangulat ember vagyok, ő mindig realista és megfontolt. Én spontán vagyok bizonyos dolgokban(nem mindenben), ő inkább tervező típus. Így teljes egészében kiegészítjük egymást. Mellém például nem lenne való egy hasonló kaliberű férfi, mert megölnénk egymást. 26/N
2018. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Olyannal, aki annyira hasonló hozzád, hogy megért és te is őt (lelkitárs), viszont annyira különböztök, hogy tudjátok segíteni/tanítani egymást (másik fél).

A csak lelkitárssal chatelgetünk titokban, miközben rohad szét a kapcsolat körülöttünk, a másik fél mellett meg konkrétan félre szoktak kúrni, pedig ő olyan jó ember.

32/f

2018. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
A két kategfórában lefelejtetted a hűséget. Melyik a hűségesebb a kettő közül?
2018. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

2 rosszul gondolod.


Belőlem egy is sok, hát még kettő, egyszerre-együtt.

Hogy támadjak valakit,aki ugyan olyan mint én?:DD

2018. aug. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

A lelkitárs áll nyerésre, de ha hűtlen, akkor mit lehet vele kezdeni? Semmit, mert hiába hasonlít vagy erősen szinte ugyanaz, a hűtlenség megöli a kapcsolatokat, és mindig komoly következménnyel jár.


A szöges ellentét meg ha hűséges, akkor még mindig van lehetősége az egyiknek fejlődni a másikhoz, főleg ha az olyan típus aki felemeli a másik embert, felhúzza maga mellé, a felsőbb szintre.

2018. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7+ Szóval kulcskérdés a kérdésre való válasznál a hűség.
2018. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

Nem bontható le szerintem ez pusztán erre a két sarkított kategóriára. Egyébként legutóbb egy olyan lánnyal alakult pár dolog akivel szinte semmiben sem hasonlítottam. Többek között ez is egy oka, hogy csak alakult és nem lett belőle semmi.


Egyébként azt még hozzátenném, hogy 25 év alatt nem találtam teljesen hasonló embert mint én és olyat sem aki sokszor gondolna ugyan arra mint én. Nem tartom magam ettől függetlenül különlegesnek pusztán nagyon kevés embernek lehet olyan roncs elméje mint nekem.

2018. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%

9 Elárulsz nekem valamit? Hogy itt a GYÍKon miért mondja szinte majd mindegyik férfi 25 alattinak magát, mikor van olyan aki a 46.évét tapossa, de tudok majd 60 év közeli emberkét is.


Miért jó ez? milyen elönyhöz óhajtasz jutni ez által?

2018. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!