Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondanád a párodnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád a párodnak, hogy érzelmileg közel kerültél valakihez és kezdesz beleszeretni? Megosztható ez a titok anélkül, hogy a párunk emiatt féltékennyé váljon és kombináljon, ellenőrizzen?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 14:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem, nem
2018. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem..vagyis igen..ha szakítani akarok vele
2018. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 út van.


Vagy elnyomod ezt az érést, nem foglalkozol az illetővel.


Vagy szakítasz.


Ezt nem fogja senki sem tolerálni.

2018. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Odáig még nem jutottam, hogy kezdjek beleszeretni valakibe, ennél azért távolabb tartom magamtól az embereket.

Olyan volt, hogy valaki érdekelni kezdett, ekkor vele megszakítottam a kapcsolatot, a páromnak pedig elmondtam, mit érzek, ötleteltünk, hogy mi hiányozhat a kapcsolatunkból, és jobban odafigyeltünk, hogy pótoljuk a hiányosságokat. Azt mondta, hogy nyilván nem esett jól neki elsőre ezt hallani, de jobban belegondolva örült, hogy szóltam, és tudtunk megoldást találni. Ha csak szőnyeg alá sepertem volna a problémát, ki tudja, mi lett volna belőle. Így meg pont, hogy nem kell féltékenykednie, hiszen tudja, hogy ha valami nem kerek, akkor szólok, nem a háta mögött próbálom megoldani a problémát valaki mással.

A párom a legjobb barátom (is), fura lenne, ha éppen neki nem mondhatnám el őszintén, hogy mit gondolok, mit érzek...

2018. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 4


szerintem az ilyen ember olyan ritka, mint a repülő kutyák.

2018. nov. 19. 15:01
 6/12 anonim ***** válasza:

Osztom. A legtöbben belemennek titkos dolgokba, de az lenne az utolsó, hogy ezt őszintén megbeszéljék otthon.


Ahhoz a többség túl gyáva és egy fix lyukat kockáztatnak.

2018. nov. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban két verzió jöhetne csak szóba: elmondom, mert szakítani akarok, vagy elmondom, mert ezt egy jelzésnek érzékelem a kapcsolatunkra nézve. Együtt dolgozunk a kapcsolaton, hogy kiderüljön, meg tudjuk-e erősíteni olyannyira, hogy ilyesmi ne tehesse tönkre.
2018. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én első körben magamban gondolkodnék el azon, hogy mi az, ami jelenleg otthon hiányzik. Mérlegre tenném a jelenlegi párkapcsolatomat, hogy vajon miért tudok így érezni valaki más iránt.

És nem, azt hiszem, hogy nem szólnék. Nem bántanám ezzel a páromat, viszont ha úgy érezném, hogy még fontos nekem, akkor mindent megtennék, hogy otthon találjuk meg azt egymásban újra, amit én másban láttam meg. Közös programok, több törődés, stb. És kerülném azt a másikat, amíg rendbe nem jönnek bennem a dolgok.

2018. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha megbeszéltük, hogy poligámia van, egyik vagy másik részéről, igen, hisz imádom, és megakarom magam osztani vele. Ha 2 oldalú monogámia, akkor nem is nézek így az emberekre, hogy nyitott lehessek érzelmileg rájuk, így nem tudok beléjük szeretni.

Tanuld meg magad irányítani. Nagyon egyszerű és könnyű.

2018. nov. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én erzeseimrol nem beszeltem5. Azt viszont mindig elmondtam, hogy közeledik felém, miket mond, miket tesz. Elmondtam, hogy vágyom ezekre a dolgokra (mármint a paromtol vagyom azokra a dolgokra, amiket a masik pasitol kapok), pl bókok, udvarlás, a vágy a szemében,hogy lássam, hogy akar engem. De nem jött. Úgyhogy megkaptam a pasitol.... Amikor kiderült, férj úgy össze kapta magát, hogy azóta minden nap megvan a szex, az érintés, látom, higy kíván, heti soksok szex. Már nem keresi a kifogást este, hogy jajj fáradt blablabla.
2018. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!