Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Első szerelem. Honnan tudhatná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Honnan tudhatnám, hogy az igazi is?

Figyelt kérdés

Gondolom furán hangzik a kérdés,mintha nem lennék biztos az érzéseimben,pedig azt tudom,hogy szeretem és vele akarom leélni az életemet.

4 éve vagyunk együtt,nekem ő volt az első még 16 éves koromban. Nyilván ennyi idő alatt átalakult a kezdeti nagy szerelem,de most is nagyon jól megvagyunk.

De néha azért elkalandozok,hogy mivel még mással nem éltem meg szerelmet,lehet nem Ő az igazi. Persze nagyon szeretem,de mivel ő az első nem tudhatom milyen az igazi szerelem,mivel nincs hasonlítási alapom.

Akik hasonló cipőben vannak és régóta együtt vannak az első szerelmükkel szoktak így érezni? Honnan tudjátok,hogy ő az igazi szerelem?



2018. szept. 29. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A nyálból, ami csöpög belőled.
2018. szept. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Lehet az első is igaz szerelem. Attól függ, hogy úgy érzed e, hogy hasonlóak az élet céljaitok. Ugyan azt várjátok e az élettől, illetve, hogy úgy érzed e, letudnád e vele élni az életedet. Szerintem mindenki meginog egy kicsit, hogy mit is érez igazán.. A szerelem nem örök, de viszont átalakul szeretetté, megszokássá.

Ha nincs gond a kapcsolatotokban, nem kell félni ettől. Lehet ha szét mennétek, lehet találnál jobbat, mert mindig akad jobb. De neked kell tudni, hogy érdemes lenne e feláldozni a kapcsolatod az újért, egy kis kalandért.

2018. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

A szüleim anno 17 és 21 évesek voltak mikor összeházasodtak és 42 éve élnek együtt bizonyítottan boldogan, egy rossz szavuk nem volt soha egymáshoz vagy legalábbis a 33 évem alatt én nem hallottam tőlük ilyet.Szeretik egymást a mai napig.


Én 16 évesen ismertem meg a volt férjem.(így sejtheted, hogy az én első szerelmem nem az igazi volt)

Öcsém 20 évesen nősült ők is elváltak.


A legtöbb korai szerelemre igaz, hogy elmúlik elveszti a varázsát, mert a kapcsolatban lassan felnő az ember és lehet nem olyan irányba változik ami előre viszi a kapcsolatot, hanem rájön hogy neki más kell, több,kevesebb vagy épp csak a célok lesznek annyira eltérőek, hogy összeegyeztethetetlen az együttélés.


Soha se lehet biztosra tudni.Na meg az,hogy ki mellett ,,horgonyzol" le az életben van ,hogy csak elhatározás kérdése.Amíg valakivel szeretsz együtt lenni és nem a szomszéd srácról álmodozol addig szereted,ha már máson gondolkodsz akkor meg elmúlt.:)

2018. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele öregszel meg, és akkor is boldogok lesztek együtt, akkor ő az igazi. Máshonnan ezt nem tudhatod, mert bármikor tönkremehetnek kapcsolatok, 1 év, 5 év, 10 év, 20 év után is.
2018. szept. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Majd 80 évesen tudni fogod ö volt-e. Amúgy az ilyen kérdéseket a tini kategóriába kéne feltenni,itt nagyon agyhalál.
2018. szept. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Nincs olyan, hogy igazi. Nem egy szerelem lehetséges, nem csak egy ember van, aki illik hozzád. Ha így lenne, mindenki monogám lenne, egy párt vàlasztanánk egy életre, mint a hattyúk. Ehelyett bacik mindenki mindenkivel és csaljàk egymást. Ez így elég rendesen kizárja, hogy az "igazi" létező jelenség.
2018. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!