Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bocsájtottatok már meg megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsájtottatok már meg megcsalást?

Figyelt kérdés
Tényleg megbánta a másik fél? Milyen volt utána a kapcsolat? Leginkább happy end-ek érdekelnének.

2018. nov. 19. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A magam lelkibékéje érdekében megbocsátottam az illetőnek. De vissza nem fogadtam, mert madár viszont nem vagyok.
2018. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, de nem ment. Megcsalt az egyik kolleganőjével. Utána még 2 hónapig együtt éltünk,próbáltam bízni,de nem ment.Ha már egy órát késett,egyből arra gondoltam hogy biztos megint vele van.Ha hívta valaki,az ajtó mögött hallgatóztam.Volt hogy kérdőre vontam...bántottam őt és magamat is. Szóval nálunk a bizalom oda lett.Végleg elváltak utjaink.
2018. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen, igen, sokkal jobb és őszintébb, nyíltabb, mint előtte. Persze ez nem úgy megy, hogy gondolok egyet, és akkor meg van bocsájtva... kőkemény, sírva zokogós, a kapcsolatunk és a lelkünk legmélyéig leásó beszélgetések, eszméletlen felismerések, hatalmas tanulságok... szal nem 2 perc, és nem könnyű...

Részemről ennek 9 éve, és amilyen kapcsolatokat/házasságokat látok magunk körül hát... alap dolgokban nem képesek tisztán kommunikálni, stb... nevetséges.

Részünkről happy end - qrvára megdolgoztunk érte, mindketten (!).

2018. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Igen, mert csak felig volt az. (Sokat vitatkoztunk elotte, es o uj eletet akart kezdeni, nelkulem. Nem lebukott, hanem elore szolt, hogy ez lesz, aztan megtette.)

A szivem melyen soha nem fogom megbocsatani, meg most is nehez felfogni, hogy kepes volt ra. De o nagyon megbanta, es azota huseges.

De ha hazudott volna, vagy olyankor csinalja, amikor minden oke koztunk, akkor sose bocsajtottam volna meg.

2018. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsátottam már meg, de a kapcsolat attól még nem ment.
2018. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, soha, mert nekem a megbocsátás az, ha utána meg is bízom a másikban, viszont én egy ilyen esemény után nem tudok megbízni. szóval én ezt nem megbocsátásnak nevezem, hanem többé nem érdekel az egész. inkább közönyt érzek.
2018. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy kiderült azonnal szakítottam. Oda lett a bizalmam és szó szerint megundorodtam tőle és hányingerem volt ha eszembe jutott. Hánytam is egy héten keresztül :D egyébként nálam ez alapelv hogy ilyet nem teszek. És ezt elvarom mástól is


Igen, időbe telt de magam miatt tettem elsősorban.


25N

2018. nov. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen,hosszú beszélgetések,megbánta akkor,de nem lett jó vége,2 év múlva újra megcsalt.Azt viszont már nem tűrtem,azonnal elváltak útjaink
2018. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbáltam, de utána már egy nagy rakás kaki volt a kapcsolat, így egy év múlva elváltak útjaink. Előbb kellett volna.
2018. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 The pale emperor ***** válasza:
49%
Igen. Mert baromira szerettem. És egyébként olyan ember vagyok aki akarattal bármitől el tud határolódni érzelmileg vagy elfelejteni úgymond. Vagy legalábbis azt hittem. Még mindig szeretem és képtelen vagyok elképzelni nélküle a jövőm de baromi nehéz megbízni benne. Ezt neki is megmondtam. Soha nem vágom az arcába, nem kérem számon hol merre jár. De ez kemény munka. Persze sok minden változott a kapcsolatunkban pozitív irányban de ezt az árulást és a kapcsolatunk bemocskolását sosem felejtem el az biztos, maximum elhalványul.
2018. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!