Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti már bocsájtottatok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti már bocsájtottatok meg a párotoknak megcsalást?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csalt meg és hogy bírtátok magatokat rávenni hogy újra megbízatok benne?
2012. júl. 6. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem-nem soha
2012. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megbocsájtottam . Sehogy nem tudtam túltenni magam, szakítottunk is.:)
2012. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyenre példa, de nem bocsátanám meg! Valami akkor nem működött, miért változna bármi is?!
2012. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindig úgy voltam vele ,h nem soha ..meg ,h monogámia stb


De 1 kapcsomba tapasztaltam olyan áttörő dolgokat is ,h az sem zavart ha mással is szexel párszor ,ha neki ez kell..

Idővel változik az ember és ráébred ,h nem pont úgy működnek a kapcsolatok mint pl Csipkerózsikában

2012. júl. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megbocsátottam, de egyből félrelépett. Sose szabad második esélyt adni egy kapcsolatban.
2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kútba az ilyyennel:D
2012. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ja boccs az lemaratt ,h attól fügettlenül mert ő pl néha igényelte a szexet mással is..maximálisan tuttam ,h nem fog elhagyni..

És nem is történt meg

2012. júl. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt még rá szükségem, de nekem a párom bocsátott már meg... pedig nem kértem bocsánatot...


Kb 11-12 éve voltunk házasok, belekerültünk egy mókuskerékbe, elhidegültünk picit egymástól, a házasságunk mélyponton volt... a részletekbe nem mennék bele, de meg tudtuk beszélni azt, hogy mi vezetett idáig.


Azóta eltelt lassan 8 év, és azóta is együtt vagyunk, és azóta se került szóba. Viszont ma is állítom, ez kellett ahhoz, hogy rádöbbenjünk, mit jelentünk egymás számára, mit veszíthetünk...


Ha akkor ez nem történik meg, vagy nem derül ki... nem vagyok benne biztos, hogy még mindig együtt lennénk.

2012. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 AvernusTriad ***** válasza:
Még nem kellett, de nem tenném meg. Miért? Mert a büdös életben nem tudnék benne megbízni újra és bizalom nélkül már nem párkapcsolatról beszélünk.
2012. júl. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hat az attol fugg menyire komoly a kapcsolat menyi ideje vannak egyutt hogy tortent.... Nekem mar bocsajtottak meg es vissza mentem a paromhoz de barcsak ne tette volna... ha valakit megcsalnak ott mar valami nincs rendbe. De ez azert nem konnyu kerdes hogy mikor es miert tortent ? Nem mindegy
2012. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!