Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek ezzel a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ezzel a régi szerelemmel?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz a sztori, de előre is köszönöm szépen ha elolvasod ès tanàcsot adsz! :)

A történet elég régre nyúlik vissza, hiszen gimnáziumban (körülbelül 8 éve) nagyon megtetszett egy lány, direkt elé siettem hogy ajtót nyithassak neki. Azért volt fontos, mert szerettem volna látni a mosolyát és a reakcióját, amelyeket meg is kaptam és rendkívül pozitívak voltak. Bejelöltem és elkezdtünk ismerkedni, együtt mentünk a gimnàziumba, sokat nevettünk és nagyon egymásra hangolódtunk. Közben kiderült, hogy akkor egy három éves kapcsolata volt, amelyet eldobott volna értem. Akkoriban nem tudom miért, de több lány közül is választhattam. Mivel nem szerettem volna, ha egy ilyen hosszú kapcsolat miattam megy szét, így a másik lányt választottam aminek a hatására kicsit összetört.

Teltek múltak az évek, beszélgettünk ritkán és körülbelül pár hete egy bulin nagyon egymásra találtunk. Nagyon jó volt a hangulat, táncoltunk. Majd ezt követően a szórakozóhelyről kiérve nagyon szomorú lett és mellette maradtam vigasztalni. Kiderült, hogy néha nem igazán jó ez a kapcsolat.


Sétáltunk egy nagyot, végig beszèltük az utat, nevettünk és olyan szabad volt minden. Kézen fogva sétáltunk. Az ölembe is ültettem egy kis időre, majd tovább indultunk. A lakáshoz érkezve kint a padon beszélgettünk legalább mèg egy órát. Hozzám bújt és azt kérte ne haragudjak rá és nem akar elveszíteni. Visszakérdeztem, hogy ugyan miért haragudnék. A válasz pedig az volt, hogy barátja van.


Nagyon egymásra hangolódtunk ès simogattam a kezét, arcát, combját finoman. Szerettem volna megcsókolni, illetve vele aludni, de visszautasított. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem a válasz az volt, hogy nem lehet a barátja miatt.

Újból feltettem egy kérdést: “Most nem szeretnèd vagy nem lehet?”

A válasz pedig az volt, hogy nem lehet.


Mit tanácsolnátok? Annyira zavaros ez az egész.



2018. nov. 19. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
neked nem kell ezzel a lánnyal tenni semmit, szerintem. fűzheted, talán beadja a derekát és megkettyintheted, de kéne neked olyan lány kapcsolatra, aki ahelyett, hogy tisztán kommunikálna a jelenlegi párja felé, megoldaná a gondokat, vagy ha nem megy, akkor szakítana, inkább más fiúval hetyeg? nem korrekt a lány, társfüggő, vagy csak kényelmes neki így. de semmiképp sem őszinte, ami nem egy jó kezdet.
2018. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ugyan az a felállás, mint 8 éve, csak most nem érdekel, hogy van párja.

32/f

2018. nov. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Talán nem érzi, hogy fontos Neked. Tudattad vele?

Talán nem érzi, hogy MELLETTED lehet...bármit.

Főleg szabadnak lenni.Szereted, lépsz, ha nem, hagyd békén.

2018. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szikra,de ha a másik fèl nem játszik tiszta lapokkal,te fogsz veszteni.Márpedig ez a lány magánügyileg zűrös.
2018. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg sokkal több minden van még a háttérben, nem csak a barátja. Ha ennyire bizalmas kapcsolatban vagytok biztos szívesen elmondja. De a lényegen valószínűleg nem fog változtatni.
2018. nov. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván vonzódik hozzád, de visszatartja a haldokló kapcsolata. A te érzéseid/szándékod tudja egyébként? Vagy csak annyit árultál el neki, hogy szívesen megdugnád azon az este?...


Szerintem beszéljetek nyíltan erről, és ennek függvényében lezárni vagy lépni kellene, nyilván.

2018. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!