Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az ember érzi ki az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ember érzi ki az igaz szerelme, aki megismételhetetlen lesz?

Figyelt kérdés

Szakítás után voltatok már úgy, hogy tudtátok akivel szétváltak útjaitok életetek szerelme volt?

Hogyan kell elfogadni, hogy nélküle kell élned?


2018. nov. 20. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszek az 'életem szerelme' dologban. Szerintem az embernek nem csak egy szerelme van az életben, hanem különböző életszakaszok különböző szerelmet hozhatnak. Persze nem 8-10re gondolok, de 3-4 simán.
2018. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 hónapja szakítottam a párommal most úgy érzem ő volt életem szerelme,de lehet 5 év múlva már másként fogom látni :)
2018. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legtöbben így vannak....azt hiszik, hogy ő volt a minden, a tökéletes , akit maga az isten küldött...na persze.....5 hónappal később....
2018. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

akadnak ilyenek igen.. de minden életszakaszban új igaz szerelmek jönnek a végén pedig kiderül hogy életed szerelme nem létezik és ha rá vársz akkor elszalasztod a lehetőséget és örökre vagy egyedül maradsz vagy kiégett 40es ként akarsz majd ismerkedni..


kulcsszó a hamis világkép!


mi az ami beléd táplálta , hogy létezik igaz szerelem????? Disney?? Média?? Internet??? Mesekönyvek???

2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minden szerelem megismételhetetlen, hiszen minden szerelem más. Amíg friss az érzés, addig persze, mindenki úgy érzi, hogy ő volt "A" szerelem, de idővel amikor már túltette magát a dolgon, találkozik valakivel, aki még inkább "A" szerelem tud lenni. Vannak olyanok, akikkel jobban összeillesz, vannak olyanok, akikkel kevésbé tudtok egymásra hangolódni, de olyan nincs (szerintem), hogy életedben egyetlen nagy szerelem lenne ami olyan szempontból egyedi és megismételhetetlen, hogy ha annak vége, akkor örökre búcsút inthetsz az érzésnek. Mert nem.

Idővel magadtól is el tudod fogadni, mindenféle praktikák nélkül. Ez olyan, mint a gyász- ha meghal valakid, akit nagyon szeretsz, azzal is idővel meg tudsz küzdeni, el tudod fogadni és együtt tudsz a tudattal élni, egészséges, boldog életet. Na, ehhez hasonlóan kell megküzdeni a kapcsolat elvesztésével is- idővel, kis borongással/merengéssel, de túllenni rajta.

2018. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:)
2018. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Minden kapcsolat szinte csak így kezdődik, és mi az eredménye? Válás.
2018. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2018. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!