Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Multkor megkerdeztem a paromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multkor megkerdeztem a paromat h szeret e. Erre o mosolyogva azt valaszolta van az a penz. Most ez igen vagy nem? :D

Figyelt kérdés
Haliho...erdekes kapcsolatban vagyok a jelenlegi parommal...igazabol sosem mondtuk ki hogy egyutt vagyunk csak magatol jott es olyan egyertelmu volt h nem kellett errol beszelni. Viszont az utobbi idoben kevesebbet talalkozunk es megkerdeztem h szeret e...mire o azt valaszolta hogy van az a penz kozbe mosolygott :D akkor ez most igent jelent? :D

2018. nov. 26. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy? :D Látom elvagy magadnak vele. Majd lesz ami lesz. :D
2018. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Ha elég pénzed van.
2018. nov. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

nem vitted végig a játékot:)

-van az a pénz.

erre te benyúlsz a zsebedbe/táskádba,előveszed a tárcád majd közönyösen megkérdezed-mennyi az a pénz?

és akkor már nehezebben tudna kifarcolni a kérdés elől.

mert itt döntenie kell,hogy tovább folytatja a poénkodás,vagy válaszol...vagy elfogad egy 10ezrest és faarccal azt mondja-szeretlek.

szóval ne kezd el ha nem viszed végig mami.

2018. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem érted a poént ;)
2018. nov. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak poénnak szánta. Ha én mondanám, azt jelentené, hogy szeretlek, csak túl gyökér vagyok érzelmileg ahhoz, hogy ezt egyenesen a szemedbe mondjam.
2018. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
" van az a pénz" az az nincs az a pénz ! Tehát nincs az a pénz amiért szeretne. Elég gáz poén..
2018. nov. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem poén volt.

Habár én így nem poénkodnék.

Vagyis: kérdező, te ismered a párodat, nem mi! Hogy képzeled, hogy akkor mi találjuk ki, hogy ő mire gondolt???

2018. nov. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azert tettem fel a kerdest mert nem talalkoztam meg ilyen valasszal :D arra szamitottam h olyasmit valaszol majd h tudod ra a valaszt vagy miert teszek fel hulye kerdeseket :D

Nem tudom merre tart a kapcsolatunk ezert kerdeztem meg tole h szeret e...erre ezt a valaszt kaptam :D

2018. nov. 26. 13:07
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő is úgy gondolja, hogy a párod?
2018. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt is megkerdeztem tole utana hogy milyen kapcsolatban vagyunk? De ezen is csak vigyorgott majd visszakerdezett hogy milyenbe? :D utana megkerdezte milyenbe szeretnek lenni? Mondtam neki hogy normalisba :D
2018. nov. 26. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!