Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csináltok ha tévézés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha tévézés közben elalszik a párotok?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit furcsa kérdés. :D De friss kapcsolatban vagyok és nem tudom, mi a legjobb. :D

Szóval a barátnőm átjött hozzám ma estére, nagyon fáradt mert beteg, de betegen is dolgozott 10 órát, mondta hogy semmi különöshöz nincs kedve, csak lustuljunk és bekapcsoltuk a tévét.

Elkezdtünk nézni egy filmet, de ő fél óra után elaludt és azóta is mélyen alszik. Nem tudom ilyenkor mi a jobb, ha felébresztem hogy menjünk be a hálóba, vagy ha hagyom a kanapén aludni? (Most a nappaliban vagyunk a kanapén.)

Egyrészt nyilván kényelmesebb lenne neki az ágyban, másrészt egyszer mondta nekem, hogy ha ő egyszer felébred éjjel, akkor nagyon nehezen alszik vissza, ezért félek hogy ha felébresztem, utána nem alszik jól.

Még nem is zuhanyzott, meg utcai ruhában van, ami nekem nem baj persze, csak nyilván kényelmesebb lenne neki ha nem farmerben lenne egész éjjel.

Már próbáltam kicsit hangosabb lenni, wc-t lehúzni, hátha felébred, de mélyen alszik. :D (Reggel 5:30-kor kelt, majd 10 óra munka, náthás és hőemelkedése van.)


Ti mit tennétek ebben a helyzetben? :D


2018. nov. 27. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben a szituációban lennék, akkor hagynám őt aludni, fáradt és most még beteg is. Maximum betakargatnám és leoltanám a villanyt. Zajt semmiképp sem csapnék, nehogy felébredjen.
2018. nov. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne hangoskodj! Ha beteg hagyd aludni.. takard be. Ennyi
2018. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fel kell kelteni.
2018. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat ez egy nehéz eset ::(( oops!!
2018. nov. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!