Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csináltok ha megkedvelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha megkedveltek/megtetszik egy lány (t)? Hogyan viselkedtek vele, mennyit keresitek, mennyi idő után hívjátok el randizni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 16. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi felesleges hajcihőt veszek a nyakamba, kidobott érzelem, idő, energia, pénz...mert úgyis vége lesz.

Ha túltettem magam ezen, akkor szembesítem azzal, hogy “érzek irántad valamit” előtte a bizalmába férkőznék, sokat beszélgetnék vele...szokásos..érzelmek, élet, belső dolgok/értélek stb.

Aztán beharangoznám neki, a dolgot.

2017. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd el te, ha te akarsz tőle valamit.
2017. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Meghúzom a copfját, megdobom labdával...ja, hogy nem az oviban?
2017. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Ha egy férfinak igazán bejössz, akkor ez a kérdés nem merül fel benned, mert egyértelművé teszi.
2017. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szemébe nézek, mosolygok és várom, hogy randira hívjon.
2017. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Negyeshez nyomtam egy zold kezet, nalam legalabbis igy van, ha kedvelek valakit, akkor az tudni fogja. S aznap elhivom randira, vagy masodik talalkozaskor.

Nyugi, a legtobben nem ilyenek. Szoval ha eddig nem hivott el az nem jelent semmit. Nehez kerdes amugy, ha erolteti a beszelgetest, veled meg ha az nem is folyekony, az tuti jo jel, ha ugy erzed, hogy idegesen viselkedik, mikor veled beszel az is. Sokat ert egyett veled, az szinten az. Most hallottam egyet, nem tudom mennyire igaz, hogy ha nevet valaki akkor azt figyeli aki tetszik neki.

2017. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elkezdem megismerni.

Ahogyan ésszerű.

Amennyit ésszerű.

Egyből elhívom randira.

2017. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudatosul bennem hogy úgysem lehet az enyém, összeomlok lelkileg, depressziós leszek egy darabig, aztán megyek GTA-zok egy keveset és megpróbálom elfelejteni. Ez nem trollkodás, tényleg ez van, most is benne vagyok, és ugyanígy lesz, mert nincs nála esélyem, csak mosolyog rám mindig, annyira megalázó. Sosem volt még barátnőm. :(
2017. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!