Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom már nagyon leszeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nagyon leszeretne velem feküdni de én nem mit tegyek? 22L

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt. Ő már nem szűz de én még az vagyok és mikor megkérdezte azt mondtam már én se vagyok szűz. Mit tegyek?
2018. nov. 28. 23:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%

En is voltam szuz (ki nem? :D) es a falat kapartam mar, hogy vegre szexelhessek. Szerintem is arulkodo, hogy teged nem vet szet a vagy.

A maszturbalo kolleginanak meg uzenem, hogy akad olyan no, aki imadja ferfival a szexet. Ne nyomd ezt a maganyos duzzogo propagandat, inkabb rendezd a ferfiakhoz valo viszonyodat.

2018. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem meg nincsen azzal semmi baj, hogy 5 hónapig nem feküdtek le egymással.... Komolyan, úgy írnak egyesek mintha csak a szexről szólna egy kapcsolat, holott nem. Ezt majd mindenki eldönti saját maga, hogy mikor érzi magát rá késznek, mikor vágyik rá, mikor szeretné stb., ugyanúgy azt is, hogy mennyit tud vagy szeretne várni a párjára. Mások vagyunk, valaki már egy fél órás beszélgetés után is rögtön mászna az ágyba, míg másnak több időre, akár hónapokra van szüksége. Ez van, nem értem, hogy ezen miért kell háborogni és rögtön problémákat keresni. Nem azt mondom, hogy 100%, hogy minden rendben van közöttük stb., de egyáltalán nem biztos, hogy pl. nem kívánja vagy asszexuális vagy mit tudjam én még, hogy miket írtak. Eleve szűz a kérdező és azért szerintem ez is lehet az oka annak, hogy többet szeretett volna várni, de az is lehet, hogy valami más oka van rá. Teljesen mindegy, az ő dolga.


Ami itt probléma az az, hogy nem vagy őszinte a pároddal. Ő nem gondolatolvasó, nem varázsló, nem jós stb., így ha nem mondod el neki, hogy mit érzel és mit gondolsz, akkor ő azt nem fogja tudni. Semmi probléma nincsen azzal, ha te valamit egyáltalán nem szeretnél vagy még nem szeretnél vagy tartasz valamitől vagy nem vagy valamiben biztos vagy akármi, de akkor azt meg kell beszélni, mert ez a szokás értelmes, érző, kulturált felnőtt emberek között. A párod nem egy játékbaba, akit felveszel és használsz, ha kedved van hozzá, majd visszateszed a fiókba amikor meguntad vagy problémát okoz vagy nem akarod, hogy ott legyen melletted.. Ő ugyanolyan ember, mint te és vannak érzései, gondolatai, véleménye stb., emiatt nem szabad átverni vagy kihasználni, mert ez nem játék. Azt gondolom, hogy ez emberi kapcsolatokban egy alapvető dolog, egy párkapcsolatban pedig aztán pláne annak kellene lennie.... Kivel lennél őszinte, ha pont vele nem? Szóval szerintem mindenképpen le kell vele ülnöd beszélni, hogy helyretegyétek ezt az egészet. Nem azért, mert "jajj szegény 5 hónapja nem szexelt és csak arra vár, biztos milyen rossz lehet neki" vagy ilyesmi, hanem azért mert szimplán megérdemli az igazságot, hogy őszinte legyél vele. Ez hülyén jött ki, így már tényleg nehezebb a dolog...de én még mindig azt mondom, hogy az a legjobb, ha tényleg őszintén elmondasz és elmagyarázol neki mindent, hogy igazából még szűz vagy csak nem mondtad el mert ......., mi legyen a továbbiakban, mit vársz a kapcsolattól, mit szeretnél stb., stb., szóval mindent.

2018. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Persze, mindenkinek ahhoz van joga amihez csak akarja, csakhogy en nem a jogrol beszelek. ;) A kerdezo nem egy gimis kislany es nem is egy csipoprotezises nagymama, hanem egy fiatal, egeszseges no. Ez a gorcsosseg es felelem akkor se normalis, ha masok ezen megsertodnek. Erre nem valasz az, hogy nekem _csak_ a szex fontos. Nem nem, a helyzet az, hogy aki szerint ez a vagy nelkuliseg normalis annak valojaban _egyaltalan_ nem fontos a szex. Es szerintem se az a megoldas, hogy kompenzalaskent azonnal agyba bujik a sraccal, hanem sajat maganak kene kerdeseket feltenni.
2018. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Na itt is gondok vannak... 22 évesen szűznek lenni és még 5 hónap után sem áll készen. Inkább hagyd el a férfit, ha valóban így érzed. Jobban jártok mindketten.
2018. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Azért a kérdező is egy kiba szott troll, hogy 1,5 nap alatt semmit nem reagált a válaszokra.
2018. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Ezekre mit lehet írni:D
2018. nov. 30. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!