Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim már leszeretne velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim már leszeretne velem feküdni de én még nem, hogy értessem meg vele? És én még szűz vagyok és félek is.

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok ő 21.

4 hónapja vagyunk együtt.



2017. júl. 10. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki ugyanígy. Mitől félsz?
2017. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De én már mondtam neki

Szüzesség elvesztése h fájni fog

2017. júl. 10. 18:58
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

Az elvezet nagyobb mint a fájdalom. Nekem pl egyáltalán nem fajt es keves ver is folyt. Nem olyan rossz es utanna ra jossz mennyire megerte. 19 eves vagy nem 14 a paiknak vannak elvarasai es csodlkozom hogy teged nem izgat a dolog. A te dontesed nem kritizalni szeretnelek csak megnyugtatni. Ha bizol benne csak emgedd el magad.

20/L

2017. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyit nem ért meg és erőlteti, akkor hagyd a fenébe a dolgot... ha mindketten akarjátok csak akkor menj bele csak, azért mert ő akarja és te még nem semmikép ne tedd meg. És amit írtam, ha nem érti meg, akkor mehet a fenébe :)
2017. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha félsz akkor még nem állsz készen.

Nem kell elkapkodni elsietni semmit.

Ha meg csak akkor marad veled ha , akkor nem éri meg..

Nem ő az igazi !!

2017. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De ugyis velem marad csak mindig ezzel nyaggat
2017. júl. 10. 19:06
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem már ideje lenne lefeküdnöd vele.Ne félj,mert jó lesz nagyon.
2017. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

majd akkor essetek egymásnak, amikor te is úgy érzed, hogy készen állsz. rossz élmény lesz, itt nem kell a sok kanos hozzászólónak megfelelni se hinni. ha görcsölsz és kellemetlenül zavarban vagy, nem vagy ott agyban, akkor nem fogod élvezni, ez biztos!!!

28/N

2017. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Ha nyaggat akkor nem túl ideális barát számodra.

Én nem vagyok szűz, de ha egy pasi állandóan ezzel nyaggatna (mondjuk ismerkedéskor), én kivágnám a halálba.


Ha ennyire félsz tőle, akkor még nem állsz készen rá, ennyi. A pasidtól meg szabadulj meg. Szerintem.

2017. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Ettől mindenki fél, hogy fájni fog, de attól, hogy hónapok, netán évek telnek el, attól szerinted kevésbé van meg az esélye, hogy fájni fog, vagy akkor majd kevésbé félsz?

Amúgy egyáltalán nem vagy már fiatal és nem is egy 2 hetes kapcsolatról van szó. Ha minden oké köztetek, akkor kellő előjátékkal és odafigyeléssel egyáltalán nem lesz olyan rossz érzés. Lehet, hogy kellemetlen lesz elsőre, lehet fájni is fog akár, viszont utána már nem. Megszokod szépen és minden menni fog a maga útján.

De ha soha nem esel túl rajta, mert félsz a fájdalomtól, akkor soha nem fogsz nemi életet élni.

2017. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!