Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, túl tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, túl tudja tenni magát ezen az ember?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi vagyok, intelligens, elkeseredésemben írok ide, hátha tudtok tanáccsal szolgálni. Szóval, valaha is túl lehet azon lenni, ha elveszítetted életed szerelmét, ha biztosra tudod, hogy soha többé nem lesz még egy ilyen ember az életedben? Túl lehet ezen lépni? Soha nem voltam ilyen elkeseredett, reménytelen, pedig volt már pár komolyabb kapcsolatom. Hónapokkal ezelőtt váltunk el egymástól, de úgy érzem, napról napra rosszabb. Apránként felemészt. Nem vígasztal semmi és senki. El fog ez múlni valaha is, vagy törődjek bele, hogy elvesztettem azt az embert, akivel leéltem volna az életem?

2018. nov. 29. 00:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Meghalt a csaj (csaj?), vagy dobott? Mert nagyon nem mindegy.
2018. nov. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Tul. A korabbi szerelmeidre is azt hitted hogy ok az igaziak es meg se ugy lett. Sot, minel tobbet csalodsz, annal konnyebben tul teszed majd magad a kovetkezo csalodason.
2018. nov. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mi történt?
2018. nov. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dobott, igen, a korábbi kapcsolataimon elég könnyen túltettem magam, de most úgy érzem, tényleg kiszakadt egy darab a szívemből és a lelkemből.
2018. nov. 29. 00:44
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon sokáig voltatok együtt? Jobb lesz idővel. Időnként lesznek hullámvölgyek, mélypontok, de aztán egyre jobb kell, hogy legyen. Sírj, ha az könnyebbé tesz, vagy írd ki magadból. Írj neki aztán töröld ki, vagy küldd el magadnak. Ne gyötörd és ne hibáztasd magad, és ne próbáld siettetni a "gyógyulási" folyamatot. Annyi időt adj magadnak, amennyi csak szükséges.
2018. nov. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#5, köszi, a vicc az, hogy nem is olyan sokáig voltunk együtt... csak úgy érzi az ember, hogy "neki volt kitalálva" a másik. Csak én nem voltam neki.
2018. nov. 29. 01:06
 7/17 A kérdező kommentje:
#6 nekem szántad? Én lennék a legboldogabb, ha ez gúnyolódás lenne...
2018. nov. 29. 01:07
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem értem, nmiről beszélsz...
2018. nov. 29. 01:19
 9/17 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs ki vagy és miről beszélsz...
2018. nov. 29. 01:44
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező,vannak ám itt betegek is mint a 68%-os :D oLYAN EZ mint a való életben.Kérdésedre válaszolva : párszor éreztem már ilyet,aztán utólag belegondolva mindig rájöttem,jó volt ez így.
2018. nov. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!