Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik első látásra szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik első látásra szerelem és/vagy a nagy Ő?

Figyelt kérdés
2018. nov. 29. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerelem létezik, a nagy Ő nem.

Gondolom a nagy Ő azt jelenti, hogy egy bizonyos ember van neked rendelve a földön, akivel vagy megtaláljátok egymást, vagy nem. Szerintem ilyen nincsen. Sokan az első 3 párkapcsolatukban megtalálják azt akivel le tudják élni az életüket. Ő lenne az egyetlen? Kizárt. Olyan van, akivel lehet tökéletes az életed, de több emberrel is lehet. Márpedig ha van több nagy Ő is, akkor nincsen egy sem.

Szerelem első látásra szerintem létezik. Nekünk az volt. A nagy távolság miatt 7 hónap után találkoztunk először. 7 hónapon keresztül naponta legalább fél órát, sokszor órákat beszéltünk, a második felétől heti szinten legalább 3 órát beszéltünk telefonon. Mindent elmondtunk egymásnak, és szinte mindent tudtunk a másikról. Nagyon egy hullámhosszon voltunk, imádtunk beszélgetni, imádtuk azt, hogy milyen ember a másik, kitaláltuk a másik gondolatait, stb. Amikor először megpillantottuk egymást, kb szerelmesek lettünk. Abban a pillanatban, amikor tudtunk, hogy nem csak a személyisége hibátlan számunkra, hanem a külseje is. Egymás szemébe néztünk, és bamm. Tényleg az volt. Utólag mondtuk el egymásnak, hogy ez szerelem volt első látásra. Ennek másfél éve és még tart. Így lehet szerelem első látásra. Úgy, hogy megpillantottam a buszról leszállva a szép, hosszú, fekete haját, úgy nincs.

2018. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!