Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23/f Több mint egy éve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23/f Több mint egy éve nem tudom elfelejteni, új kapcsolat van, de hiába. Valaki van ebbe a cipőbe?

Figyelt kérdés
Életem első nagy szerelme 3 évig voltunk együtt. Írt facen egy üzenetet hogy vége. Hónapokig szenvedtem, minden kapcsolatot megszüntettem hogy ne fájdítsam szívem. Eltelt egy év. Ma totál véletlen instagrammon nem töröltem és felrakott egy képet, nem használta az alkalmazást, nem is tudtam hogy be van követve. Azóta (számomra rengeteg) nővel/nőkkel voltam azthittem túl vagyok rajta. Dühös vagyok magamra mert mikor megláttam elsírtam magam mint egy hisztis pi**a. Most jelenleg 4 hónapja kapcsolatba vagyok nincs a lánnyal semmi gond de rájöttem hogy nekem az első nagy szerelmem kell. Nem volt jó a kapcsolatunk nem is értem miért akarom ennyire. Kidobott engem, megbántott, sokszor felesleges konfliktust generált, és a szüleimet se szerette... Miért akarom ennyire őt? Esetleg valami tanács?

2018. okt. 23. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: ne legyél féreg, és ne hülyíts mást, úgy hogy nem vagy túl az előzőn. Belegondoltál, hogy mit érezhet a jelenlegi barátnőd?
2018. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést magadnak kell megválaszolnod? Miért szeretnél visszakapni egy olyan nőt, aki feleslegesen generálta a hisztit, mert nem érzte jól magát veled? Vagy esetleg pszichológus segítségével kideríthetex, mi áll a dolgok mögött, miért akarod visszakapni.
2018. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1#. Az ember maga érzéseit tartja előtérbe, nem fogom csak azért dobni mert lelkileg mashoz húz a szívem. Jól érzem magam vele, nincs miért kidobjam. Szakítsak vele és legyek egyedül mert más lelki nyomot hagyott bennem?!
2018. okt. 23. 21:22
 4/13 A kérdező kommentje:
A stílusa, jelleme mennyire erős makacs személyiség volt, az apró hétköznapi cselekedetei, és a megjelenése, ez az ami vonz ez az ami hiányzik a mostani kapcsolatból. Belsőleg jó lélek, mindent megtesz értem, érett. Minden ember más, de valahogy az első kell nekem.
2018. okt. 23. 21:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a válasz. Mert egy egyedül élni képtelen, picsogó nyomorult vagy.
2018. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ugy vagy vele hogy nem szereted előbb utóbb belefogsz valakibe szeretni jobb ha akor dobod majd?

Miért egy olyan lányt bántasz aki nem tehet arról, hogy nem szereted és kihasználod.

2018. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell dobnod a mostani nődet. De ha van gerinced neki is beszámolsz ezekről az érzéseidről, aztán majd ő eldönti szeretné-e így folytatni.
2018. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy pont a mostani személybe fogok szeretni idővel? Az emberek többségének nem olyan az élete hogy meglátja, egymásba szeretnek és boldogan élnek. A szerelem úgy is elmúlik idővel nem?! Azért vagyok gerinctelen mert próbálok új kapcsolatot kiépíteni? Haljak meg magányosan az első lányra gondolva életem végéig? Azért ez nem túl életszerű.
2018. okt. 23. 21:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Az meg hogy jelenlegi barátnődet hülyíted, nem fair. Vagy ha szerinted annyira helyes amit most teszel, miért félsz beavatni barátnődet?

Segítek: azért, mert te is tudod, hogy nem tetszene neki. Főleg az, hogy egy olyan érzést titkolsz előle, mel kihat a kapcsolatra, így ugyan úgy tartozik rá is.

De hiába magyarázunk, te már eldöntötted.

2018. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

szerintem minden felnőtt valahogy így van.

van egy aki mindent felülír,aztán ha annak vége és a szíved eltörött,akkor utána beéri egy olyannal is akit el tud viselni és nem megy az agyára.

de az én tapasztalataim szerint ez csak akkor van,ha a nagy ő egy 10 pontos testű fullos nő volt,selymes bőrrel,klassz jellemmel és ezért ge-ci nehéz olyat találni aki felül tudná írni ezt,mert azt összeszedni hogy gyönyörű,megfelelő jellemmű és még be is jössz neki azért nem könnyű.

meg ott van még az illat.

az én nagy ő-mnek volt egy olyan természetes illata,amit megéreztem és kész.

bazsalygás és farok az égbe,nekem volt teremtve.

és utána volt olyannal aki minden szempontnak megfelelt,de nem olyan volt az illata.

ez már valahol genetika is,mert a tetszetős alap test illattal jelzi az agy azt az ellenkező nemű személyt,aki a lehető legtávolabb áll a te génkészletedtől és a te génkészleteddel keveredve létre hozható lenne egy rendkívül erős és egészséges utód.

de volt sok nőd azt írod,sok punit szaglásztál úgyhogy szerintem érted miről írok.

2018. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!