Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez normàlis szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normàlis szerintetek?

Figyelt kérdés

Ismerőséknél kialakult úgymond egy szerelmi háromszög.A nő hónapok óta nem tud dönteni két férfi közül.(Ő azzal magyarázza,hogy mindkettőt szereti,de a valós indok nyilvánvaló csak ha most leìrnám a női fórumozók szétszednének)

Szóval a csaj hónapok óta gyilkolja mindhármuk lelki világát.A múlthéten pedig volt egy ilyen kijelentése hogy ő ezt nem bìrja már és reméli hogy X (hìvjuk ìgy az egyik férfit) hamarosan megöli magát mert akkor neki könnyebb lenne a választás.A durva hogy eléggé ismerjük ahozz hogy tudjuk ő ezt komolyan ìgy gondolja.A reménye annyiban megalapozott hogy X az utóbbi időben egy kicsit depressziós (Nagyrészt a nő miatt)De annyira azért nem,hogy ilyesmit tegyen.

Sok ilyen beteg lelkű sötêt nő szaladgál kicsi világunkban?



2018. nov. 29. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szegény értelmi fogyatékos nő rájöhetnem hogy nem is szereti azt a bizonyos X-et és hagyhatná a fenébe.
2018. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb.De nem,ô belé is pont annyira halálosan "szerelmes" mint a másik fêrfiba.Egyêbként érdekes mert a baráti társaságunk jól tudja hogy a szíve inkább hozzá húzza,csak van egy apró bibi ami miatt a másik sráccal is játszani akar
2018. nov. 29. 18:11
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az se normális, aki belemegy szerelmi háromszögbe. Tudod, zsák a foltját.
2018. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem, nem az.

32/f

2018. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Az a poèn,hogy aki meg tiszta játèkot akar játszani,de hülyítik,arra is rásütik a ,,beteg,idióta,sötèt"bèlyeget.Így aztán egyetlen megoldás bele sem menni az ilyen háromszögekbe.Csak az jár jól,aki a csúcsán áll.

A szereplőknek mihamarabb ki kène szállniuk,mèg a muszájdzseki előtt...

2018. nov. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Ezt már velem eljátszotta egy lány egyszer, irtózatosan megszívtam. Jó lelkű, normális nő az esélyét sem adja meg annak, hogy egy ilyen brutál háromszög kialakuljon. Tudjátok mi lenne ebben a szituban a legjobb? Ha ezt a rosszindulatú büdös banyát mindkét férfi pofára ejtené és keresnének maguknak igazán kedves, jólelkű nőket.
2018. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Az átlag nők nem ilyenek.Itt azért a férfiak is hibásak.
2018. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hivatalos szerelmi háromszög egyébként nincs,mert a nő egyszer már elkotyogta,hogy Y-t (legyen akkor ő a másik delikvens) egyáltalán nem szereti.Viszont mellette olyan élete lehetne amilyet megálmodott magának (igen az anyagi javak nagyon különböznek a két játékos között)X-ről meg biztosra tudja,hogy halálosan szerelmes belé ezért is meri így boxzsáknak használni,pedig azt is tudjuk hogy őt viszont szereti mert mikor egy rövid időre összejött valakivel nagyon kibukott.Azért is tettem fel a kérdést mert összegezve a csaj egy őskáosz és érdekel hogy találkozott e valaki már ilyennel mert én még nem,és magamról sem tudom elképzelni.
2018. nov. 29. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:
Nèzd,vannak ilyen zűrös emberek,nem is egy.Nekik az a hobbyjuk,hogy másokkal játszadoznak.Èn már nem lepődöm meg semmin.
2018. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen 😂

Ebben a történetben én voltam X (tudom szìvás) a csaj kb azért utált meg mert én "csóró senki létemre" elértem hogy belémszeressen.Ezért el kellett engednie a tagot aki kitartotta volna.Most megint szédìt valami szerencsétlent,mert sosem tanul.A durva hogy ő is imádja az áldozatot játszani,miközben vìgan molesztálja mások êrzelmeit.Bár nála elég komoly pszichés problémák állnak fenn,ez talán enyhìtő körülmény.

2018. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!